Finalo serijos starte – niuksas „Barcelona“ klubui: Š. Jasikevičiaus auklėtiniai neturėjo šansų prieš „Real“

Ispanijoje pirmadienį prasidėjo ACB krepšinio lygos finalo serija, kurios pirmajame mače Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai neturėjo jokių vilčių prieš Madrido „Real“ krepšininkus – 75:88 (17:30, 14:19, 20:25, 24:14). Serijos rezultatas 1-0.

Barca Basket nuotr.

Jun 13, 2022, 11:50 PM, atnaujinta Aug 11, 2022, 9:24 AM

Barcelona“ rungtynes pralaimėjo dar pirmojo kėlinio metu, kuriame praleido net 30 taškų (17:30).

Vėliau „Real“ krepšininkai išlaikė turėtą pranašumą, maža to, jį sugebėjo dar ir šiek tiek padidinti (74:51), taip prieš lemiamą ketvirtį susikraudami triuškinamą persvarą.

Nors „Barcelona“ krepšininkai dar nesiruošė sudėti ginklų ir ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 12:0, lemiamame ketvirtyje liko tik formalumas – „Real“ iškovojo pirmąją pergalę finalo serijoje.

Lrytas.lt primena, kad pastarieji verčiasi be vyriausiojo trenerio Pablo Laso, kuris praėjusią savaitę patyrė infarktą.

Barselonos komandos įžaidėjas Rokas Jokubaitis per 13 minučių pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudų), atliko 2 rez. perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

„Real“ į priekį vedė 18 taškų surinkęs argentinietis Garbielis Deckas ir 16 taškų įmetęs vengras Adamas Hanga.

„Barcelona“ klube išsiskyrė vienintelis argentinietis Nicolas Laprovittola, kurio sąskaitoje – 15 taškų.