„Virtus“ neleido „Olimpia“ ekipai užbaigti Italijos čempionato finalo seriją

Italijos krepšinio čempionato finalo serija nebaigta. Čempionų titulą ginantys Bolonijos „Virtus“ krepšininkai sugebėjo ketvirtadienio vakarą namie palaužti Milano „Olimpia“ ekipą 84:78 (25:12, 17:25, 20:21, 22:20) ir sušvelnino serijos iki keturių laimėjimų rezultatą 2:3. Šeštasis serijos mačas vyks šeštadienį Milane ir jau ten „Olimpia“ galės atimti iš Bolonijos ekipos laimėtojo titulą.

„Olimpia“ ekipa<br>G.Bitvinsko nuotr.
 Sergio Rodriguezas<br>G.Bitvinsko nuotr.
„Olimpia“ treneris Ettore Messina<br>G.Bitvinsko nuotr.
„Olimpia“ treneris Ettore Messina<br>„Scanpix“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jun 17, 2022, 12:01 AM, atnaujinta Jun 17, 2022, 12:03 AM

„Virtus“ darė viską, kad ketvirtadienį neužsibaigtų finalo serija. Pirmame kėlinyje vis dar čempionai išsiveržė į priekį 25:12, tačiau „Olimpia“ antrame ketvirtyje sumažino atsilikimą ir ilsėtis ekipos išėjo šeimininkams pirmaujant tik 42:37.

Trečiame kėlinyje šeimininkai vėl pabėgo 54:41, bet Ettore Messina kariauna prieš pat ketvirtojo kėlinio pabaigą ir vėl kvėpavo „Virtus“ į nugarą 57:54.

Ketvirtame kėlinyje „Olimpia“ net persvėrė rezultatą 64:62, bet jam įpusėjus ir vėl iniciatyvą turėjo „Virtus“ 73:72, o likus grumtis mažiau kaip tris minutes – 80:75. Galiausiai Bolonija laimėjo 84:78 ir išlaikė intrigą.

Nugalėtojams Mouhammadou Jaiteh pelnė 17 taškų (13 atk. kam., 34 naud. bal.), T.Šengelija – 15, Marco Belinelli – 11.

Pralaimėjusiems Nicolo Melli įmetė 20 taškų (11/14 baudos metimai, 23 nau. bal.), Sergio Rodriguezas – 18, Kyle‘as Hinesas – 15, Devonas Hallas surinko 11.