Po saldžios pergalės – įvertinimas: G. Masiulis gavo apdovanojimą iš K. Maksvyčio rankų

Vienas pagrindinių pergalės kalvių rungtynėse prieš Latviją (98:62) buvo Lietuvos rinktinės aukštaūgis Gytis Masiulis.

G.Masiulis ir K.Maksvytis.<br>Stopkadras.

Jun 27, 2022, 1:02 PM, atnaujinta Jun 27, 2022, 2:12 PM

Komandos vyr. trenerio Kazio Maksvyčio sprendimu, G.Masiuliui skirtas rungtynių naudingiausio žaidėjo apdovanojimas.

Startiniame penketuke rungtynes pradėjęs G.Masiulis per 21 minutę pelnė 17 taškų ir kartu su Ignu Brazdeikiu buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

24-erių metų puolėjas taip pat atkovojo 4 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų. Antrajame kėlinyje Gytis Masiulis pataikė tris tritaškius iš eilės ir padėjo lietuviams susikrauti 16 taškų persvarą.