Europos 18-mečių krepšinio čempionate – antroji Lietuvos vaikinų rinktinės pergalė

Europos vaikinų iki 18 metų krepšinio čempionate Turkijoje sekmadienį Lietuvos rinktinė 79:61 (15:19, 23:19, 18:9, 23:14) nugalėjo Italijos bendraamžius.

Lietuviai įveikė Italijos bendraamžius.<br> FIBA nuotr.
Lietuvos rinktinė.<br>FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jul 31, 2022, 5:50 PM, atnaujinta Jul 31, 2022, 5:59 PM

Tai buvo antroji lietuvių pergalė D grupėje.

Šeštadienį lietuviai 75:56 nugalėjo Juodkalnijos komandą.

Italija pirmajame ture 73:64 pranoko Kroatijos ekipą.

Į aštuntfinalį patenka visos Europos čempionate dalyvaujančios komandos.

Pirmąjį kėlinį 19:15 laimėjo beveik visą laiką pirmavę italai.

Antrojo kėlinio pabaigoje Modestas Babraitis dvitaškių išlygino rezultatą – 38:38.

Po pertraukos lietuviai ėmė dominuoti ir atitrūko, o paskutiniame ketvirtyje jau ėmė triuškinti varžovus.

Lietuvos rinktinei Motiejus Krivas pelnė 17 taškų (6/10 dvitaškių) ir atkovojo net 15 kamuolių.

Paulius Murauskas pridėjo 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Rokas Jocys surinko 14 taškų, o Kristupas Keinys pridėjo 9 taškus.

Paskutines rungtynes grupėje lietuviai žais su kroatais.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Modestas Babraitis (Vilniaus „Perlas Energija“), Rokas Jocys (Palangos „Kuršiai“), Kristupas Keinys (Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“), Laurynas Klimas (Vilniaus „Rytas-MRU-VKM“), Motiejus Krivas, Kajus Kublickas, Kajus Leliukas, Domantas Šarauskas, Emilis Bartninkas (visi Kauno „Žalgiris-2“), Paulius Murauskas (Kėdainių „Nevėžis-Optibet“), Arūnas Rimkus (Joniškio „Delikatesas“), Matas Vokietaitis (Kauno „Žalgiris-3“).