Serbijos dvikova su graikais pažymėta V. Micičiaus trauma, Giannio šou ir serbų pergale pratęsime

Serbijos (2/3) rinktinė atrankoje į 2023 metų pasaulio čempionatą namuose 100:94 (31:25, 20:19, 19:19, 17:24, 13:7) po pratęsimo palaužė Graikijos (3/2) krepšininkus, tačiau prarado vieną iš komandos lyderių.

V. Mičičius.<br> AP/Scanpix nuotr.

Aug 26, 2022, 12:07 AM

Antrajame kėlinyje Vasilije Micičius besigindamas nesėkmingai nusileido ant parketo ir susiėmęs už čiurnos griuvo ant žemės.

Krepšininkas nedelsiant išėjo į rūbinę, o po pertraukos įžaidėjas ne tik kad negrįžo į aikštelę, tačiau nepasirodė ir ant atsarginių suoliuko.

Graikų neišgelbėjo ir įspūdingas NBA superžvaigždės, Giannio Antetokounmpo šou. Puolėjas per 40 minučių pelnė 40 taškų (12/18 dvit., 2/7 trit., 10/14 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Serbus į priekį vedė NBA MVP Nikola Jokičius. Aukštaūgis per 30 minučių surinko 29 taškus (9/13 dvit., 2/3 trit., 5/10 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Graikai turėdami 3 pergales I grupėje užima antrąją vietą. Serbai su 2 laimėjimais rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje. Į pasaulio čempionatą pateks 3 pirmas vietas grupėje užėmusios ekipos.

Serbija: Nikola Jokičius 29, Ognjenas Jaramazas 15, Vladimiras Lučičius 14, Nikola Milutinovas 12.

Graikija: Giannis Antetokounmpo 40, Tyleris Dorsey 13, Thanasis Antetokounmpo 12.