Pavyzdys lietuviams: Vokietijos krepšininkai sutramdė Luką Dončičių ir slovėnus Nuvilnijo baimė dėl NBA superžvaigždės traumos

2023 metų pasaulio vyrų krepšinio čempionato atrankos antrojo etapo rungtynėse J grupėje Vokietijos rinktinė namuose 90:71 (17:20, 16:11, 28:15, 29:25) nugalėjo Lukos Dončičiaus vedamą Slovėnijos komandą.

Luka Dončičius neišgelbėjo.<br> FIBA nuotr.

Aug 28, 2022, 5:36 PM, atnaujinta Aug 28, 2022, 11:14 PM

Abi rinktinės bus Lietuvos krepšininkų varžovės rugsėjo 1 dieną prasidedančiame Europos čempionate Vokietijoje.

Būtent maču su slovėnais Kelne lietuviai pradės turnyrą.

Sekmadienio rungtynėse po dviejų kėlinių vokiečiai pirmavo 33:31, o po trečiojo atitrūko 61:46.

Per paskutinį ketvirtį slovėnai jau nesugebėjo nieko pakeisti nepaisant NBA superžvaigždės pastangų.

L.Dončičius per 31 min. surinko 23 taškus (4/9 dvitaškių, 3/7 tritaškių).

Vokietijos rinktinei Dennis Schroederis pelnė 17 taškų, Franzas Wagneris – 16, Andreas Obstas – 13.

Trečiajame kėlinyje esant rezultatui 48:36 L.Dončičius pasitempė dešinę čiurną ir per socialinius tinklus nuvilnijo baimė dėl rimtos traumos, tačiau slovėnas netrukus grįžo į aikštę.

J grupėje vokiečiai po 8 rungtynių turi 7 pergales, o slovėnai liko treti su 5 laimėjimais.

Kitose rungtynėse Estijos krepšininkai namuose neatsilaikė prieš kaimynus suomius 68:76 (21:23, 15:24, 18:10, 14:18).

Estams Maikas Kalevas Kotsaras pelnė 14 taškų, Kerras Kriisa – 13.

Suomijos rinktinei 20 taškų įmetė Sasu Salinas, 18 – Lauri Markkanenas (9 atk. kam.).

Suomiai iškovojo 7-ąją pergalę, o estai liko paskutiniai su 2 pergalėmis.

Trečiose vakaro rungtynėse Izraelis namuose nusileido Švedijai 83:95. Abi komandos dabar turi po 3 pergales.

„Nauja diena“: ką reiškia kandidato R. Žemaitaičio pasitraukimas iš Seimo?