Be G. Antetokounmpo rungtyniavę graikai sutriuškino Didžiosios Britanijos rinktinę

Pirmadienį Europos krepšinio čempionate Graikijos rinktinė nusprendė verstis be Giannio Antetokounmpo, tačiau tai vis tiek nesutrukdė graikams. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai 93:77 (24:17, 22:26, 25:17, 22:17) įveikė Didžiosios Britanijos rinktinę.

Graikija – Didžioji Britanija<br>FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Sep 5, 2022, 5:40 PM, atnaujinta Sep 5, 2022, 8:02 PM

Pirmojoje rungtynių pusėje graikams sunkiai sekėsi atitrūkti nuo varžovų. Po 20-ies minučių Graikijos rinktinė turėjo tik 3 taškų persvarą – 46:43.

Situacija išsisprendė trečiajame kėlinyje. Graikai ketvirtį laimėjo 25:17 ir į lemiamą ketvirtį žengė su dviženkliu pranašumu (71:60).

Ketvirtajame kėlinyje situacija nesikeitė ir graikai likus žaisti kiek daugiau nei minutę laiko pirmavo 23 taškų skirtumu (93:70).

Rungtynes ant atsarginių suoliuko praleido sportinės aprangos neapsivilkęs Graikijos lyderis Giannis Antetokounmpo.

Graikija: Kostas Sloukas 21, Georgios Papagiannis 17, Michailas Lountzis ir Kostas Papanikolaou po 10.

Didžioji Britanija: Luke’as Nelsonas 17, Mylesas Hessonas 13, Ovie Soko 12.

Graikijos rinktinė pirmosiose rungtynėse 89:85 palaužė kroatus, o vėliau 85:81 įveikė italus.

Britai patyrė du pralaimėjimus. Salyno komanda 61:90 neatsilaikė prieš ukrainiečius ir 65:86 nusileido Kroatijos krepšininkams.

Pirmadienį jau buvo sužaistos vienerios grupės rungtynės. Kroatai 73:70 įveikė Estijos rinktinę.

C grupės kovos yra žaidžiamos Milane (Italija). Grupėje taip pat varžosi Ukrainos, Italijos, Kroatijos bei Estijos rinktinės.