Latviams nusileidę „Wolves“ kovos dėl trečios V. Garasto taurės vietos

Pasirengimą artėjančiam sezonui tęsianti BC „Wolves“ komanda patyrė pirmąją nesėkmę ketvirtosiose tarpsezonio rugntynėse. Vilkai Klaipėdoje vykstančio Vlado Garasto taurės turnyro pusfinalyje 93:96 (28:24, 19:23, 17:25, 29:24) nusileido Latvijos čempionui Rygos VEF ir šeštadienį kovos dėl trečiosios vietos.

R. Miniotas.<br> klubo nuotr.
 A. Juškevičius.<br> klubo nuotr.

Sep 9, 2022, 8:34 PM, atnaujinta Sep 9, 2022, 8:47 PM

Per pirmas 10 minučių iniciatyva priklausė „Wolves“ komandai. Du tolimus metimus pataikius puikiai nuo suolo pakilusiam Arnui Beručkai, kėlinio pabaigoje vilkai susikrovė 8 taškų pranašumą.

Pradėję mažinti atsilikimą latviai išsiveržė į priekį antrojo ketvirčio viduryje (41:38). Negana to, koją pasitempė A.Beručka ir rungtynių tęsti nebegalėjo. Prieš pertrauką VEF pirmavo 4 taškų pranašumu (44:40), bet per likusias porą minučių „Wolves“ pasivijo varžovus, o Vitalijus Kozys baudų metimais išlygino rezultatą – 47:47. Kitą mačo pusę energingiau pradėjo latviai ir po spurto trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą (72:62).

Vilkai pademonstravo kovingumą ir sumažino atsilikimą iki minimumo, sužaidus pusę paskutinio kėlinio (79:80). Iškovoti pergalę Rimo Kurtinaičio auklėtiniams sutrukdė dvi apmaudžios klaidos mačo pabaigoje. Varžovams įgijus 3 taškų pranašumą, likus žaisti 15 sekundžių, rezultatą išlyginti galėjo Hugo Invernizzi ir Ahmadas Caveras, bet legionierių tritaškiai skriejo pro šalį.

Šiose rungtynėse aikštelėje nepasirodė sunegalavęs Tomas Pačėsas. Vilkams taip pat padėti vis dar negali savo šalių rinktinėms atstovaujantys Kristupas Žemaitis, Eigirdas Žukauskas ir argentinietis Marcosas Delia.

„Wolves“ komandoje pasižymėjo: Regimantas Miniotas 22 (10 atk. kam.), Adas Juškevičius 15 (6 rez. perd.), Tomas Lekūnas ir Mindaugas Lukauskis po 12, Ahmadas Caveras 10, Arnas Beručka 8, Vitalijus Kozys 5, Hugo Invernizzi 4, Herkus Kumpys 3, Vaidas Čepukaitis 2 taškai.

VEF gretose Kristups Zoriks įmetė 21, Maris Gulbis – 18 taškų.

Rungtynės dėl trečiosios Vlado Garasto taurės turnyro vietos įvyks šeštadienį, rugsėjo 10 d., 17.30 val.