Skambus „Žalgirio“ pareiškimas Ispanijoje: priešininkus nušlavė 36 taškų skirtumu

Į treniruočių stovyklą Ispanijoje atvykę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sužaidė kontrolines rungtynes. Žalgiriečiai šeštadienį Malagoje įveikė Melilos „Baloncesto“ komandą 90:54 (23:18, 18:12, 27:13, 22:11).

Žalgiriečiai sutriuškino priešininkus.<br>zalgiris.lt nuotr.

Sep 10, 2022, 3:38 PM

Rungtynių pradžioje žingsneliu priekyje buvo ispanai, bet Rolando Šmito ataka 2+1 ir Karolio Lukošiūno tritaškis išlaikė rezultatą apylygį (5:7, 8:10). Po keturis taškus pelnė „Žalgirio“ aukštaūgiai Kevarriusas Hayesas ir jį keitęs Laurynas Birutis, o kėlinio pabaigoje kauniečiai jau pirmavo 23:18.

Motiejaus Krivo baudų metimai, K.Lukošiūno tritaškis ir galingas K.Hayeso dėjimas vertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės – 32:25. K.Hayeso dvitaškis su pražanga, Manto Kalniečio greita ataka ir Tomo Dimšos baudos įtvirtino „Žalgirio“ persvarą prieš pertrauką – 41:30.

Trečiąjį kėlinį pradėjo Keenano Evanso ir K.Hayeso antpuolis „žemė-oras“ ir K.Evanso tritaškis su pražanga – 49:30. K.Hayesas irgi pasižymėjo su varžovo pražanga, R.Šmitas ir M.Krivas realizavo baudų metimus, o pastarasis dar ir blokavo Melilos krepšininko metimą bei pelnė taškus puolime – 62:37. Tikslą pasiekė ir du Tylerio Cavanaugh tritaškiai – 68:43.

Ketvirtąjį kėlinį atidarė Liutauro Lelevičiaus dėjimas. Jis pataikė ir iš toli, 4 taškus pridėjo Edgaras Ulanovas – 82:49. Taškus pelnė ir dvyliktasis žalgirietis Kajus Kublickas, o rungtynes uždarė T.Dimša – 90:54.

„Žalgiris“: K.Hayesas 14, L.Birutis 9 (7 atk. kam.), L.Lelevičius 9, R.Šmitas 9 (7 atk. kam.), T.Dimša 8 (4 rez. perd., 2 per. kam.), T.Cavanaugh 8 (5 atk .kam.), M.Krivas 8 (2 blk.), K.Evansas 7 (5 rez. perd.), M.Kalnietis 2 (4 rez. perd., 2 per. kam.), K.Kublickas 2.

„Baloncesto“: N.Rakočevičius 11, G.Ferrando 10, B.Fallas 7.