Beviltiškas „Juventus“ pasirodymas: Uteną daužęs „Wolves“ įsirašė pergalę 27 taškų skirtumu

Alytaus „Wolves“ komanda sužaidė pirmąsias namų rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir jose pradžiugino savo sirgalius. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai nuo mačo pradžios diktavo savo sąlygas ir galiausiai 95:68 (29:14, 21:14, 28:21, 17:19) įveikė Utenos „Juventus“ klubą.

LKL naujokė „Wolves“ ekipa įveikė „Juventus“.<br> FIBA com nuotr.
LKL naujokė „Wolves“ ekipa įveikė „Juventus“.<br>Klubo nuotr.

Oct 3, 2022, 6:31 PM, atnaujinta Oct 3, 2022, 10:28 PM

Beje, „Betsafe-LKL“ susitikimą Alytuje stebėjo 2 tūkst. žiūrovų.

Didesnę energiją aikštės šeimininkai ėmė rodyti nuo susitikimo pradžios (16:8), o skirtumas greitai tapo dviženklis po Eigirdo Žukausko tritaškio – 19:8. Pirmąjį ketvirtį „Wolves“ baigė užtikrintai, o antrajame pratęsė tritaškių atakas – šįkart iš toli pataikė Hugo Invernizzi, o pražangą provokavęs Mindaugas Lukauskis stojo mesti trijų baudų – 35:14.

Per pirmąją rungtynių pusę „Wolves“ spėjo pelnyti jau pusšimtį taškų, o labiausiai prie to prisidėjo Ahmadas Caveras (12 tšk.) bei Regimantas Miniotas (8 tšk.). Tuo tarpu uteniškiams labai stigo Žygimanto Skučo indėlio, nes jis surinko minus 6 naudingumo balus. Pirmuoju smuiku iki tol grojo Justinas Alstonas (11 tšk., 4 atk. kam.).

R.Miniotas po didžiosios pertraukos toliau nesigailėjo varžovų (57:32), ant parketo vėl pasirodė ir anksčiau nepavojingai susižeidęs Eigirdas Žukauskas.

Utenos komandai trečiasis kėlinys puolime buvo geriausias, bet Martyno Gecevičiaus ir J.Alstono taip reikalingi taškai buvo kiek vėlyvi. Nepaisant pastangų, skirtumas tik didėjo (49:78).

Paskutinės 10 minučių tapo formalumu, kuris situacijos nebekeitė.

„Wolves“ gretose dviženkliu naudingumo balų skaičiumi pasižymėjo net septyni žaidėjai: Adas Juškevičius (13), Eigirdas Žukauskas (12), Ahmadas Caveras (14), Regimantas Miniotas (18), Marcosas Delia (17), Kristupas Žemaitis (15) ir Hugo Invernizzi (15).

Kitoje aikštės pusėje puikiai atrodė Martynas Gecevičius (14 tšk., 19 n.b.) ir J.Evansas (11 tšk., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 17 n.b.), bet Ž.Skučas taip ir neatrado savęs (-7 n.b.)

„Vilkų“ krepšininkai LKL čempionate iki pirmadienio buvo iškovoję vieną pergalę, palaužę Kėdainių „Nevėžį“ 81:76.

Tuo tarpu uteniškiai per du mačus iki pirmadienio neturėjo nė vieno laimėjimo: krito nuo to paties „Nevėžio“ 84:85 ir nuo Vilniaus „Ryto“ 88:90.