Stambulo „Anadolu Efes“ (1/0) krepšininkai sėkmingai pradėjo Eurolygos titulo gynimą. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 72:59 (17:14, 18:20, 21:16, 16:9) nugalėjo Belgrado „Crvena zvezda“ krepšininkus.

Pabaigoje susigriebę „Anadolu Efes“ krepšininkai pergalingai pradėjo naująjį Eurolygos sezoną<br> Anadolu Efes SK twitter nuotr.

2022-10-07 20:16, atnaujinta 2022-10-07 23:47

Pirmoje rungtynių pusėje čempionams nepavyko susikrauti pranašumo. Stambulo krepšininkams prireikė kiek daugiau nei 4 minučių, kad pelnytų pirmuosius taškus.

Galiausiai pralaužus pirmuosius ledus „Anadolu Efes“ krepšininkai pradėjo efektyviau atakuoti varžovus, tačiau į antrąją rungtynių pusę žengė pirmaudami tik 1 tašku – 35:34.

Įnirtinga kova tęsėsi ir po pertraukos. Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Hassano Martino dvitaškio komandos skyrė tik 4 taškai – 56:52 pirmavo šeimininkai.

Visgi, šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir sukaupę svarią persvarą sugebėjo pranašumą išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

Nugalėtojus į priekį vedė Willo Clyburno ir Vasilije Micičiaus duetas. Komandos naujokas W.Clyburnas varžovams atseikėjo 19 taškų, o V.Micičius pridėjo 16.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 19, Vasilije Micičius 16, Rodrigue’as Beaubois 10.

„Crvena zvezda“: Benjaminas Bentilas 13, Jaylenas Adamsas ir Nikola Ivanovičius po 9.

„Anadolu Efes“ praėjusiame sezone antrą kartą paeiliui tapo Eurolygos čempionais, tuo tarpu „Crvena zvezda“ liko 11-oje pozicijoje.

Praėjusiame sezone abi komandos šventė pergales namuose. „Anadolu Efes“ šventė pergalę 84:83, o „Crvena zvezda“ 93:85.