„Šiauliai“ pirmąją sezono pergalę pasiekė Gargžduose

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ginklus surėmė iki šiol pergalės skonio nepajutusios komandos. Akistatoje Gargžduose Antano Sireikos treniruojami „Šiauliai“ (1/2) sunkiai 78:76 (14:18, 23:16, 19:19, 22:23) palaužė šeimininkus „Gargždus“ (0/3).

„Šiauliai“ pirmąją sezono pergalę pasiekė Gargžduose<br> LKL nuotr.

Oct 7, 2022, 6:46 PM, atnaujinta Oct 7, 2022, 9:13 PM

Gargždų klubas geriau startavo (18:11), vis tik vos šeimininkų puolimas pastrigo, svečiai iškart tuo naudojosi ir artėjo – 16:18. Komandos keitėsi tritaškiais, šeimininkų persvara tirpo dar labiau, o galiausiai įpusėjus antram ketvirčiui Paulius Danusevičius persvėrė rezultatą – 29:28.

Kyle‘as Mangasas tik didino šiauliečių pranašumą (33:29), o Bryce‘o Douvier taškai leido įgyti rekordinę persvarą svečių komandai – 37:32.

Po pertraukos Marius Runkauskas tritaškiu įvedė lygybę (39:39), nuo šios minutės nė viena ekipa labiau viena nuo kitos neatitrūko. Atkakliausias buvo paskutinis ketvirtis. Po K.Mangaso metimo „Šiauliai“ įgijo 5 taškų persvarą (60:55), bet Giedrius Staniulis metimu iš po krepšio vėl švelnino rezultatą – 57:60. Martynas Varnas ir Julius Kazakauskas apsikeitė metimais, o trapią persvarą šiauliečiai toliau saugojo. Baudos metimai bei K.Mangaso dvitaškis artino prie pergalės Antano Sireikos auklėtinius – 74:67.

G.Staniulis išlaikė viltį gyvą, pataikydamas likus 21 sek. (71:75), o nuo šiol šiauliečiams svarbios buvo baudos. A.Urbučio pramestas baudos metimas kainavo daug, nes tritaškį smeigęs J.Kazakauskas rėžė atsilikimą iki vos dviejų (76:78), tiesa, 4 sekundžių stebuklui neužteko.

Pirmose rungtynėse „Gargždai“ 92:97 nusileido Pasvalio „Pieno Žvaigždėms“, o vėliau 71:91 neprilygo Panevėžio „Lietkabeliui“.

Šiauliečiai LKL sezoną pradėjo pralaimėjimu 85:88 „Lietkabeliui“, o vėliau 60:96 buvo sutriuškinti Kauno „Žalgirio“.