Nuostabaus puolimo dėka ALBA krepšininkai namuose sutriuškino „Partizan“

Berlyno ALBA (1/0) krepšininkai naująjį Eurolygos sezoną pradėjo namuose 100:84 (33:18, 28:25, 16:18, 23:23) sutriuškindami Belgrado „Partizan“ (0/1) krepšininkus.

Nuostabaus puolimo dėka ALBA krepšininkai namuose sutriuškino „Partizan“<br> Imago/Scanpix nuotr.
 Berlyno ALBA Eurolygos sezonas prasideda rungtynėmis prieš „Partizan“<br> Imago/Scanpix nuotr.

Oct 7, 2022, 8:41 PM, atnaujinta Oct 7, 2022, 11:02 PM

ALBA krepšininkai pranašumą prieš serbus įrodinėjo nuo pirmųjų minučių. Berlyno klubas jau per pirmąsias 10 minučių pelnė 33 taškus, o į ilgąją pertrauką žengė su 18 taškų pranašumu – 61:43.

Po pertraukos svečiams pavyko prigesinti uraganinį ALBA puolimą, tačiau atsilikimo mažinti nesisekė.

Berlyniečiai rungtynes užbaigė tiksliu Maodo Lo tritaškiu, kuris tapo 100-uoju tašku.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Luke’as Sikma. Krepšininkas per 25 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

ALBA: Tamiras Blattas 16, Luke’as Sikma 15, Gabriele Procida 12.

„Partizan“: Dante Exumas 22, Danilo Andjušičius 14, Zachas Leday’us ir Kevinas Punteris po 13.

ALBA praėjusiame sezone per 28 rungtynes šventė 12 pergalių ir užėmė 10-ąją vietą.

„Partizan“ rungtyniavo Europos taurėje, kurioje pasirodymą baigė aštuntfinalio etape.