Jonavos „CBet“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Wolves“ komandai

Virginijaus Šeškaus treniruojami Jonavos „CBet“ (3/0) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) išrašė pirmąjį pralaimėjimą naujokams „Wolves“ (2/1). Jonaviškiai namuose šventė pergalę rezultatu 80:62 (17:16, 26:14, 16:18, 21:14).

Jonavos „CBet“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Wolves“ komandai<br> Jonavos „CBet“ nuotr.
Jonavos „CBet“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Wolves“ komandai<br>Jonavos klubo nuotr.

Oct 7, 2022, 6:14 PM, atnaujinta Oct 7, 2022, 8:39 PM

Nuo oponentų jonaviečiai pabėgo dar antrajame kėlinyje, o dar vieną galingą atkarpą sužaidė ketvirtajame kėlinyje, per kurį priešininkams leido pelnyti tik 11 taškų.

Abi ekipos mače daug klydo – „Wolves“ padarė net 21 klaidą, o „CBet“ kamuolį prarado 17 kartų.

Į pergalę „CBet“ vyrukus vedė puikią sportinę formą demonstruojantis Jeffery Garrettas – jis pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių (23 naud. bal.).

Rimo Kurtinaičio kariaunos neišgelbėjo Ahmedo Cavero 15 pelnytų taškų, o vienas lyderių, Eigirdas Žukauskas, rungtynių nebaigė dėl 5 asmeninių pražangų.

Po atkaklaus pirmojo kėlinio šeimininkai iniciatyvą perėmė tvirtai į savo rankas ir prieš pertrauką nurūko į priekį dviženkliu skirtumu – 43:30.

Nors po pertraukos svečiai kiek pagerino savo puolimą, gynyboje jie ir toliau turėjo didelių problemų – prieš lemiamą kėlinį Jonavos krepšininkai pirmavo 59:48. Galiausiai šeimininkai ėmė triuškinti varžovus ir pasiekė skambią trečiąją pergalę – 80:62.

„CBet“: Jeffas Garettas 16, Edvinas Šeškus 14, Vytautas Šulskis 13.

„Wolves“: Ahmadas Caveras 15, Adas Juškevičius ir Kristupas Žemaitis po 10.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai laimėjo abejas žaistas rungtynes. Pirmose rungtynėse jonaviečiai po pratęsimo 80:74 įveikė Prienų „Labas GAS“, o vėliau 71:64 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

„Wolves“ taip laimėjo dvi rungtynes iš tiek pat galimų. Pirmoje dvikovoje lygos naujokai 81:76 pranoko „Nevėžį“, o vėliau 95:68 sutriuškino Utenos „Juventus“.