Į Eurolygą nesėkmingai sugrįžęs Ž. Obradovičius nulenkė galvą prieš varžovus: „Jie žaidė nuostabiai“

Legendinis treneris Željko Obradovičius penktadienį sugrįžo į stipriausią Europos klubinio krepšinio turnyrą. Vis dėlto Serbijos krepšinio legendos ir jo treniruojamos Belgrado „Partizan“ ekipos sugrįžimas apkarto.

Ž.Obradovičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 8, 2022, 10:22 AM

62-ejų krepšinio specialisto auklėtiniai išvykoje 82:100 neprilygo Berlyno ALBA krepšininkams.

„Partizan“ varžovus į priekį paleido dar pirmajame kėlinyje. Dar po pirmojo kėlinio komandas skyrė 15 taškų skirtumas.

ALBA dviženklį pranašumą išlaikė iki pat finalinės rungtynių sirenos ir puolimo banga nušlavė legendinį Serbijos klubą.

„Jie žaidė nuostabiai, sveikinimai ALBA ekipai. Kamuolys aikštėje judėjo tiesiog puikiai. Esminiu rungtynių faktoriumi tapo per pirmąją dvikovos pusę praleistas 61 taškas“, – po pralaimėjimo akcentavo „Partizan“ treneris Ž.Obradovičius.

Tuo metu Berlyno klubo strategas Israelis Gonzalezas džiaugėsi auklėtinių žaidimu.

„Nuostabus jausmas. Į pergalę mus atvedė labai geras kamuolio dalinimasis. Man labai patiko, kokiu stiliumi mes žaidėme šias rungtynes“, – samprotavo krepšinio specialistas.