NBA ikisezoninėse rungtynėse D. Sirvydis varžovus vaišino tritaškiais

Į NBA duris toliau besibeldžiantis Deividas Sirvydis priminė apie save ikisezoninėse rungtynėse. Šį kartą lietuvis pasižymėjo taškais draugiškoje dvikovoje prieš „New York Knicks“ krepšininkus.

Deividas Sirvydis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2022-10-08 07:49, atnaujinta 2022-10-08 13:09

Vis dėl to 22-ejų krepšininko indėlio pergalei neužteko. Žaidėjo atstovaujama „Indiana Pacers“ išvykoje nusileido priešininkams 114:131 (31:26, 23:46, 34:31, 26:28).

D.Sirvydis per 6 ant parketo praleistas minutes įmetė 6 taškus (0/1 dvit., 2/3 trit.).

Varžovus į priekį Indianos klubas praleido dar pirmoje rungtynių pusėje – sėkmingai antrąjį kėlinį sužaidusi „Knicks“ nutolo nuo varžovų nepavejamu skirtumu.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Tyrese'as Haliburtonas, kuris įmetė 20 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Obis Toppinas. Jis pasižymėjo pelnydamas 24 taškus.