Du tritaškius pataikęs Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ pratęsė pergalių seriją NBA ikisezoninėse rungtynėse

NBA ikisezoninėse rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ klubas naktį iš sekmadienio į pirmadienį svečiuose 111:97 (28:24, 22:20, 37:22, 24:31) nugalėjo „San Antonio Spurs“ krepšininkus.

Jonas Valančiūnas pelnė 14 taškų.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 10, 2022, 6:44 AM, atnaujinta Oct 10, 2022, 7:14 AM

Tai buvo trečioji iš eilės „Pelicans“ pergalė. „Spurs“ patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Po dviejų kėlinių J.Valančiūno komanda pirmavo 50:44, o po trečiojo jau triuškino šeimininkus 87:66.

30-metis J.Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete, jis per 23 min. pelnė 14 taškų (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas ir 2 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias buvo Trey Murphy, pataikęs 7 iš 10 tritaškių ir surinkęs 27 taškus.

„Pelicans“ rungtyniavo be trijų traumuotų žaidėjų – Brandono Ingramo, Jaxsono Hayeso ir C.J.McCollumo.

„Pelicans“: Trey Murphy 27 (7/10 tritaškių, 8 atk. kam.), Naji Marshallas 15, Jonas Valančiūnas 14, Devonte Grahamas ir Willy Hernangomezas (11 atk. kam.) po 11.

„Spurs“: Dougas McDermottas 14, Joshas Richardsonas 12, Gorgui Diengas 10 (9 atk. kam.).

Gyvai: iniciatyvos „4 milijonų Lietuva“ pristatymas