Sakramente – įspūdingu Domanto Sabonio dėjimu paženklinta triuškinama „Kings“ pergalė

NBA ikisezoninėse rungtynėse Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ komanda naktį iš sekmadienio į pirmadienį namuose 126:94 (31:19, 39:34, 28:24, 28:17) sutriuškino „Portland Trail Blazers“ ekipą.

D.Sabonio dėjimas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 10, 2022, 6:59 AM, atnaujinta Oct 10, 2022, 7:32 AM

Tai buvo antroji „Kings“ pergalė pasirengimo cikle.

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 70:53 ir po pertraukos dar padidino skirtumą.

26 metų D.Sabonis pradėjo rungtynes starto penkete ir per 23 min. surinko 13 taškų (3/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Mačą paženklino įspūdingas lietuvio dėjimas kaire ranka per Olivier Starrą ir Trendoną Watfordą.

Rezultatyviausias „Kings“ komandoje buvo naujokas Keeganas Murray, kuris pataikė 5 iš 6 tritaškių ir pelnė 16 taškų.

„Kings“: Keeganas Murray 16 (5/6 tritaškių), DeAaronas Foxas ir Terence'as Davisas po 14, Domantas Sabonis 13 (7 atk. kam.), Harrisonas Barnesas ir Kevinas Huerteris po 11.

„Blazers“: Jerami Grantas 17, Anfernee Simonsas 16, Jusufas Nurkičius 14 (9 atk. kam.).