Prienų klubas užbaigė gargždiškių kelionę KMT

Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) paaiškėjo paskutinysis grupių etapo dalyvis. Prienų „Labas GAS“ savo aikštėje atsakomąjį mačą prieš „Gargždus“ laimėjo 90:77 (27:25, 19:17, 18:19, 26:16). Gargždiškiai pirmąjį serijos mačą Palangoje laimėjo 76:67, o tolyn žengė geresnį įmestų ir praleistų taškų santykį surinkusi Prienų ekipa.

Prienų „Labas GAS“ ekipa pateko į KMT grupės kovas.<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 13, 2022, 9:13 PM

Reikalingą pranašumą prieniškiai įgiję buvo dar iki ilgosios pertraukos, tačiau šio ilgai neišlaikė. Joshua Newkirko tritaškis trečiajame kėlinyje tarp komandų paliko tik du taškus – 57:59. Samas Thompsonas su trečiojo kėlinio sirena dar paleido metimą iš savo aikštės pusės, kuriuo buvo arti tikslo ir galėjo išlyginti rezultatą (61:64).

Prieniškiai mačo eigą perlaužė trimis tritaškiais paeiliui, o Rokas Gadiliauskas reikiamą pranašumą šeimininkams suteikė dvitaškiu – 77:66. Dar vieną tolimą bombą netrukus įmetė Brandonas Brownas – 80:68.

„Gargždams“ išjudinus puolimą, Isiah Osborne’as pelnė dvitaškį su pražanga, Dominykas Domarkas pataikė iš toli – 85:74. Likus žaisti 14 sekundžių Jy’lanas Washingtonas pataikė tik vieną baudos metimą (90:77), bet nepasisekusi paskutinė svečių ataka lėmė jų žygio pabaigą.

„Labas GAS“ malonia staigmena tapo iki šiol tritaškiais nežibėjęs, bet šį kartą neprametęs J. Washingtonas – 27 minutės, 16 taškų (3/6 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos, blokas, 4 pražangos ir 15 naudingumo balų.

Komandos buvo praktiškai lygios tiek atkovotais kamuoliais (30:32), tiek rezultatyviais perdavimais (18:18), o didžiausią skirtumą tarp jų sukūrė svečiams nekritę tritaškiai – 5/22 (23 procentai). Prienų klubas tokios bėdos neturėjo – 12/26 (46 procentai).

Prieniškiai pateko į A grupę, kurioje susitiks su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“, Klaipėdos „Neptūnu“ ir „Wolves“.

„Labas GAS“: Isiah Osborne’as 18 (5/6 dvitaškių), Jy’lanas Washingtonas 16 (3/3 tritaškių, 6 atk. kam.), Dominykas Domarkas (4/6 tritaškių), Giedrius Bergaudas (5/6 dvitaškių, 6 atk. kam.), Brandonas Brownas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Karolis Giedraitis po 12.

Gargždai“: Joshua Newkirkas 22 (2/8 tritaškių, 6 rez. perd.), Šarūnas Beniušis 15 (6/7 dvitaškių), Mantas Ruikis 10, Julius Kazakauskas 8 (7 atk. kam.).