Nuostabaus N. Calatheso vedama „Fenerbahce“ namuose be didesnių sunkumų susitvarkė su „Maccabi“

Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkai penktadienį Eurolygoje be didesnių problemų 84:68 (23:20, 23:12, 19:20, 21:19) įveikė Tel Avivo „Maccabi“.

Nusotabaus N. Calatheso vedama „Fenerbahce“ namuose be didesnių sunkumų susitvarkė su „Maccabi“<br> Fenerbahce Beko twitter nuotr.

Oct 14, 2022, 8:43 PM, atnaujinta Oct 15, 2022, 11:47 AM

„Fenerbahce“ savo pranašumą susikūrė antrajame kėlinyje. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes šeimininkai pirmavo 35:30, tačiau kėlinį užbaigė spurtu 11:2.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Maccabi“ atsilikimą sumažino iki 7 taškų (60:67), tačiau Stambulo klubas ir vėl surengė puikų spurtą.

„Fenerbahce“ laimėjo atkarpą 16:6, per kurią Marko Guduričius pelnė 10 taškų, o Nickas Calathesas pridėjo 6.

Nugalėtojus į priekį vedė Marco Guduričius, surinkęs iš viso 26 taškus. Nickas Calathesas buvo naudingiausias ekipoje: jis per 32 minutes surinko 13 taškų (2/5 dvit., 3/ 4 trit.), 9 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus ir net 26 naudingumo balus.

„Maccabi“: Wade’as Baldwinas 14, Lorenzo Brownas 13, Joshas Nebo 12.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 23, Johnathanas Motley 15, Nickas Calathesas 13.

„Fenerbahce“ sezonas prasidėjo pergale Vokietijoje. Stambulo krepšininkai išvykoje 74:62 įveikė Miuncheno „Bayern“.

„Maccabi“ namuose 84:83 palaužė Kauno „Žalgirį“.