Nuostabiai pratęsimą išplėšusi lietuviškoji „Baskonia“ namuose įveikė Ž. Obradovičiaus kariauną

Vitorijos „Baskonia“ (2/0) su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu penktadienio Eurolygos rungtynėse namuose 103:96 (14:23, 32:19, 21:26, 22:21, 14:7) įveikė Željko Obradivičiaus treniruojamą Belgrado „Partizan“ (0/2).

Nuostabiai pratęsimą išplėšusi Lietuviškoji „Baskonia“ namuose įveikė Ž. Obradivičiaus kariauną<br> Baskonia twitter nuotr.

Oct 14, 2022, 9:11 PM, atnaujinta Oct 16, 2022, 11:07 PM

Į lemiamą ketvirtį „Baskonia“ žengė atsilikdama 1 tašku – 67:68.

Įnirtinga kova laikėsi visą kėlinį. Likus žaisti pusantros minutės Markusas Howardas realizavo abu baudos metimus ir „Baskonia“ atsilikimą gražino iki 1 taško – 82:83. Po vienos tikslios Zacho LeDay baudos „Partizan“ paskutinę minutę pradėjo su 2 taškų pranašumu.

Likus žaisti 23 sekundes Kevinas Punteris pataikydamas dvitaškį padidino svečių pranašumą iki 4 taškų, tačiau Dariuso Thompsano tritaškis po 10 sekundžių leido Vitorijos klubui atsilikti tik 1 tašku (85:86).

„Baskonia“ krepšininkai sugebėjo iškart prasižengti, o prie baudų linijos pasiųstas Jamesas Nunnally pataikė abu baudos metimus. Kitoje aikštės pusėje M.Howardas pataikė tik vieną baudos metimą ir likus rungtyniauti 8 sekundes „Partizan“ pirmavo 88:86.

Po vienos sekundės ir vėl prie baudų linijos stojo J.Nunnally, tačiau šįkart puolėjas pataikė tik vieną metimą. Atsakomybę ant savo pečių lemiamoje atakoje užsikrovė M.Howardas ir komandos lūkesčius patenkino. Amerikietis pataikė tritaškį ir išplėšė pratęsimą.

Papildomą kėlinį išplėšę šeimininkai dominavo ir šventė pergalę 103:96.

Rokas Giedraitis per 29 minutes surinko 13 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit., 3/5 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 21 naudingumo balą.

Tadas Sedekerskis per 21 minutę pridėjo 11 taškų (3/3 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 1 atkovotą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą ir 12 naudingumo balų.

„Baskonia“: Markusas Howardas 33, Matthew Costello 19, Rokas Giedraitis 13.

„Partizan“: Kevinas Punteris 26, Zachas LeDay 23, Mathias Lessortas 19.

„Baskonia“ pirmose sezono rungtynėse išvykoje 81:71 įveikė „Valencia“.

„Partizan“ Eurolygos sezonas prasidėjo pralaimėjimu išvykoje 84:100 prieš Berlyno ALBA.