17 taškų iššvaisčiusio „Ryto“ treneris G. Žibėnas bandė surasti pralaimėjimo priežastis: kalbėjo apie atsipalaidavimą

Izraelyje Vilniaus „Rytas“ patyrė dar vieną nesėkmę FIBA Čempionų lygoje. Puikiai pirmąjį kėlinį pradėję ir pirmavę 31:14 Giedriaus Žibėno auklėtiniai galiausiai išvykoje 85:90 (31:14, 13:26, 17:25, 24:25) neatsilaikė prieš Herclijos „Bnei Herzliya“. Tad sostinės žaidėjai savo H grupėje išlieka vienintele ekipa, kuri dar nelaimėjo.

Vilniaus „Ryto“ treneris Giedrius Žibėnas.<br>FIBA nuotr.
Vilniaus „Ryto“ ekipa pralaimėjo Čempionų lygos mačą Izraelyje.<br>FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2022-10-19 00:27, atnaujinta 2022-10-19 09:23

Rungtynių starte galingai atrodęs Vilniaus klubas solidžiai laimėjo pirmąjį kėlinį – 31:14.

Sunkiau antrąjį ketvirtį pradėjusi sostinės komanda sugebėjo iššvaistyti persvarą ir ilsėtis išėjo turėdama tik nedidelę persvarą– 44:40. Antroje mačo dalyje šeimininkai ne tik pasivijo, bet ir persvėrė rezultatą 65:61 ir galiausiai šventė pergalę.

„Pradėjome rungtynes taip, kaip ir norėjome – tikrai gerai, susikoncentravę. Bet vietoje to, kad išlaikytume pranašumą, mes leidome varžovams grįžti į rungtynes ir patiems susikrauti pranašumą.

Sunku žaisti su komanda, kuri įgauna pasitikėjimą, panaikindama didelį atsilikimą“, – po nenusisekusio mačo su „Bnei Herzliya“ šnekėjo Marcusas Fosteris. Jis tempė „Rytą“. pelnęs 24 taškus.

Tuo tarpu Vilniaus ekipos treneris Giedrius Žibėnas pyko ant ekipos dėl atsipalaidavimo.

„Kaip Marcus sakė, pradėjome susitikimą kaip ruošėmės, pagal planą. Bet dėl prarastos koncentracijos ir keisto atsipalaidavimo mes rungtynes pralaimėjome.

Tai – nepateisinama, negalima atsipalaiduoti ypač prieš namuose kovojančią komandą.

Bandėme juos versti jaustis nepatogiai, bet antro penketo pasirodymas aikštėje mums buvo labai nesėkmingas. Suteikėme daug pasitikėjimo varžovams. Rungtynių pabaigoje varžovai žaidė kaip ant sparnų“, – sakė strategas.