A. Kulboka su „Promitheas“ Europos taurėje sukūrė nedidelį stebuklą – mačo pabaigoje laimėjo atkarpą 17:0

Antrąją pergalę Europos taurės B grupėje iškovojo graikų Patrų „Promitheas“ (2/0) ekipa su Arnoldu Kulboka, kuri namuose 93:82 (22:19, 17:27, 27:24, 27:12) palaužė Las Palmo „Gran Canaria“ (1/1) krepšininkus.

A. Kulboka.<br>Eurocup nuotr.

Oct 19, 2022, 10:14 PM

Mačo baigtis gan netikėta: paskutiniame kėlinyje pirmavę ispanai turėjo persvarą 82:76, tačiau po to per likusias beveik 5 minutes nepelnė nė taško, o šeimininkai įsūdė net 17.

33 minutes žaidęs A.Kulboka pelnė 11 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), sugriebė 9 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų. Nugalėtojams NBA duonos ragavęs Joe Youngas įmetė 34 taškus (8/12 dvitaškiai, 6 rez. perd., 39 naud. bal.), Nikolaos Gkikas – 15 (4/4 tritaškiai).

Pralaimėjusiems Nicolasas Brussino surinko 19 taškų (5/10 tritaškiai, 9 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud. bal.), A.J. Slaughteris – 13 (2/6 tritaškiai), Aleksanderis Balcerowskis – 12.