NBA čempionai „Warriors“ naująjį sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Lakers“ „Warriors“ krepšininkams įteikti čempionų žiedai

Pirmąją naujojo NBA sezono dieną titulą ginantys „Golden State Warriors“ (1/0) krepšininkai namuose 123:109 (25:22, 34:30, 32:19, 32:38) susitvarkė su „Los Angeles Lakers“ (0/1).

NBA čempionai „Warriors“ naująjį sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Lakers“ <br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.
 „Warriors“ krepšininkams įteikti čempionų žiedai<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 19, 2022, 8:21 AM, atnaujinta Oct 19, 2022, 10:24 AM

Rungtynės prasidėjo šeimininkų švente. Praėjusiame sezone „Warriors“ NBA finale 4:2 įveikė „Boston Celtics“ ir kaip įprasta, čempionams prieš pirmąsias namų rungtynes buvo įteikti žiedai.

Žiedus krepšininkams įteikė NBA vadovas Adamas Silveris, o kalbas susirinkusiems žiūrovams sakė „Splash Brothers“ – Stephenas Curry ir Klay'us Thompsonas.

Anthony Davisas dvitaškiu pelnė pirmuosius rungtynių taškus, tačiau tai buvo vienintelis kartas, kai „Lakers“ pirmavo rungtynėse. Antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkai išsiveržė į priekį 14 taškų persvara (53:39), tačiau po sėkmingos pertraukėlės „Lakers“ pirmąją rungtynių pusę sugebėjo užbaigti su 7 taškų deficitu (52:59).

Visgi, po pertraukos kur kas geriau rungtyniavo NBA čempionai. „Lakers“ krepšininkai atliko vieną klaidą po kitos, o „Warriors“ pranašumas auga lyg ant mielių. Į lemiamą kėlinį šeimininkai žengė su 20 taškų persvara (91:71), nepaisant to, kad trečiajame ketvirtyje komandas skyrė ir 27 taškai.

Ketvirtajame kėlinyje „Lakers“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 11 taškų, tačiau iniciatyvos ėmėsi Stephenas Curry, kuris nuostabiu žaidimu „uždarė“ rungtynes.

Būtent S.Curry ir vedė nugalėtojus į pergalę. Gynėjas per 32 minutes pelnė 33 taškus (6/9 dvit., 4/13 trit., 9/9 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ gretose išsiskyrė LeBronas Jamesas. „Karalius“ per 35 minutes surinko 31 tašką (9/15 dvit., 3/10 trit., 4/4 baud.), 14 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 33, Andrew Wigginsas 20, Klay’us Thompsonas 18.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31, Anthony Davisas 27, Russellas Westbrookas 19.