NBA sezono atidaryme – „Celtics“ pergalė savų sirgalių akivaizdoje

Trečiadienį galiausiai prasidėjo naujasis NBA sezonas, o jo starte „Boston Celtics“ (1/0) krepšininkai namuose 126:117 (24:29, 39:34, 35:25, 28:29) įveikė „Philadelphia 76ers“ (0/1).

NBA sezono atidaryme – „Celtics“ pergalė savų sirgalių akivaizdoje<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 19, 2022, 7:11 AM

Praėjusio sezono finalininkai rungtynes perlaužė trečiajame ketvirtyje. „Celtics“ lyderis per kėlinį surinko 17 taškų, o Bostono klubas įgijo dviženklį pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „76ers“ nesugebėjo vytis varžovų, o pranašumą sušvelnino tik rungtynių pabaigoje pelnę 7 taškus be atsako.

Šeimininkus į pergalę vedė J.Tatumo ir Jayleno Browno duetas. J.Tatumas per 38 minutes surinko 35 taškus (11/13 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

J.Brownas per 38 minutes pridėjo 35 taškus (10/12 dvit., 4/12 trit., 3/3 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ gretose nesustabdomas buvo Jamesas Hardenas. Gynėjas per 37 minutes pelnė 35 taškus (4/5 dvit., 5/9 trit., 12/12 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas po 35, Malcolmas Brogdonas 16.

„76ers“: Jamesas Hardenas 35, Joelis Embiidas 26, Tyrese’as Maxey 21.