„Fenerbahce“ vos nežengė čempionės „Anadolu Efes“ keliu – šiaip ne taip išsikapstė mače su „Valencia“

Dvigubų mačų savaitę ketvirtadienį Stambule kovėsi klubai, kurie antradienį Eurolygoje jau šventė pergales – vietos „Fenerbahce“ ir ispanų „Valencia“. Ispanai antrą mačą jau žaidė Stambule, prieš dvi dienas įveikę Eurolygos čempionus „Anadolu Efes“. Šįkart „Valencia“ klubui nepavyko triumfuoti – „Fenerbahce“ šiaip ne taip laimėjo 79:77 (20:25, 14:18, 26:15, 19:19).

Vienas iš „Fenerbahce“ lyderių Scottie Wilbekinas<br> AFP/Scanpix.com  nuotr.

Oct 20, 2022, 8:20 PM, atnaujinta Oct 20, 2022, 10:42 PM

Ispanai du kėlinius dominavo: ilsėtis išėjo pirmaudami 43:34, tačiau jau trečiame atidavė iniciatvą, po kurio buvo priekyje 60:58.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai paskutinę minutę pirmavo 73:70, tačiau po svečių klaidų net penkis taškus iš eilės pelnė Marko Guduričius ir turkai pabėgo 78:72.

„Valencia“ likus 8 sek. sumažino atsilikimą iki 75:78, o išsimesdami suklydo ir ispanai sumažino atsilikimą iki 77:78.

Likus kovoti 3 sek. M.Guduričius pataikė tik vieną baudos metimą, o kamuolį atsikovoję ispanai metė iš vidurio aikštės, tačiau jis buvo netikslus.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 20 (5/9 tritaškiai, 5 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. bal.), Nigelas Hayesas-Davisas 17 (4/8 tritaškiai), Johnathanas Motley 16 (5 atk. kam., 23 naud. bal.), Marko Guduričius 10, Nickas Calathesas 8 (7 rez. perd.).

„Valencia“: Chrisas Jonesas 16 (7 atk. kam.), Bojanas Dubljevičius 13 (2/6 tritaškiai), Samas Van Rossomas 10 (2/5 tritaškiai).

Praėjusiame ture Stambulo komanda nepasigailėjo į svečius atvykusios Vilerbano ASVEL 84:63.

Tuo tarpu ispanai pagaliau iškovojo pirmąją pergalę, vieno taško skirtumu palaužusi kitą Stambulo ekipą, Eurolygos čempionę „Anadolu Efes“ 92:91.