Pasaka baigta – be V. Šeškaus likę „CBet“ krito prieš svečius iš Utenos

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vienu daugiausiai dėmesio patraukiančių reiškinių išlieka Jonavos „CBet“ (5/1) rungtynės. Jonavos ekipa savo arenoje 82:84 (19:22, 21:23, 26:22, 16:17) krito prieš Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (3/3) klubą.

V. Šeškus<br> LKL nuotr.

Oct 22, 2022, 4:43 PM, atnaujinta Oct 22, 2022, 7:25 PM

Pirmoji mačo pusė stokojo kokybės, bet ne emocijų. Abi komandos dažniau rinko pražangas nei sėkmingus epizodus bei turėjo savų problemų. Šeimininkams fatališkai nekrito tritaškiai, o Utenos ekipa turėjo problemų prie baudų metimų linijos.

Jonavos ekipa į ilgąją pertrauką išėjo su penkių taškų deficitu (40:45), kurio naikinimas tapo sudėtinga misija. Reikalus komplikavo ir trečiojo kėlinio viduryje užsidirbtos Virginijaus Šeškaus techninės pražangos, išsiuntusios trenerį į rūbinę. Tiesa, tai iššaukė šeimininkų spurtą, po Gorano Huskičiaus taškų leidusį priartėti iki minimalaus atstumo – 60:61.

Ketvirtajame kėlinyje rezultatas nusistovėjo, kol ledus pralaužė Dovis Bičkauskis – 68:67. Netrukus perimta iniciatyva virto devynių taškų „CBet“ persvara, kurios augimą sustabdė Martyno Gecevičiaus tritaškis – 70:76. Paskutinę minutę šeimininkai pasitiko Edvino Šeškaus ir D.Bičkauskio dvitaškiais greitose atakose – 82:76. „CBet“ klaidomis pasinaudoję uteniškiai gaivino savo viltis – 81:82. Likus 24 sekundėms rezultatą persvėrė Martynas Paliukėnas, o lemiamos šeimininkų atakos baigėsi klaidomis ir netaikliais metimais.

Iš viso rungtynėse buvo išdalintos net šešios techninės pražangos – dvi V. Šeškui, po vieną Donaldui Kairiui, Žygimantui Skučui, E.Šeškui ir M.Gecevičiui.

Susitikimas virto tikru baudų metimų festivaliu – abi komandos nuo šios žymos atakavo net 60 kartų. Kitas ryškus rodiklis yra pro šalį skrieję jonaviškių tritaškiai, kurie tikslą pasiekė tik 20 procentų taiklumu (6/30).

„CBet“: Dovis Bičkauskis 18, Edvinas Šeškus 15, Martinas Laksa 14.

„Juventus“: Martynas Gecevičius 18, Alexas Hamiltonas 13, Žygimantas Skučas ir Jawunas Evansas po 10.

Jonaviškiai su penkiais laimėjimais užima antrąją vietą LKL čempionate.

„Juventus“ krepšininkai atsigavo po sunkio pradžios. Sezoną pradėję 3 pralaimėjimais uteniškiai laimėjo tris pastarąsias rungtynes.

Praėjusiame sezone „Juventus“ laimėjo dvi tarpusavio dvikovas, o „CBet“ vieną.