Lemiamame kėlinyje palūžę „Lietkabelio“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą Prancūzijoje

Panevėžio „Lietkabelis“ (1/2) trečiadienį Europos taurės A grupėje 73:86 (24:18, 11:17, 23:22, 15:29) išvykoje nusileido Breso Burgo JL (3/0) krepšininkams.

„Lietkabelio“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą Prancūzijoje<br> „Lietkabelio“ klubo nuotr.

Oct 26, 2022, 8:14 PM, atnaujinta Oct 26, 2022, 10:37 PM

Rungtynes keturiais taškais paeiliui pradėjo Benas Griciūnas, dvitaškį pridėjo ir Jamelas Morrisas (2:6). Įpusėjus pirmajam ketvirčiui taikliu baudos metimu Alexandre’as Chassangas rezultatą išlygino (11:11). Kėlinį sėkmingai uždarė dvitaškį pataikęs Paulius Murauskas, padidinęs svečių pranašumą iki šešių taškų (18:24).

Antrajame ketvirtyje Panevėžio ekipai pavyko išlaikyti atotrūkį – po B.Griciūno ir Željko Šakičiaus taiklių metimų komandas skyrė aštuoni taškai (22:30). Visgi prieš pertrauką šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti, kuomet po tritaškį pataikė Maxime’as Courby ir Pierras Pelos (35:35).

Trečiojo kėlinio pradžioje Vytenis Lipkevičius surinko penkis taškus iš eilės (38:40). Kova ir toliau vyko taškas į tašką, bet svečius iš Panevėžio iki kėlinio pabaigos likus porai minučių į priekį vėl išvedė tritaškį pataikęs Gyorgy Golomanas (52:55).

Lemiame ketvirtyje šeimininkai surengė aštuonių taškų spurtą be atsako (78:66). Breso Burgo komandai sėkmingai pavyko išlaikyti atotrūkį, kurį likus mažiau nei trims minutėms iki mačo pabaigos baudų metimais dar sumažino J.Morrisas keturiais taikliais baudų metimais (80:72). Visgi labiau priartėti svečiams nepavyko ir panevėžiečiai buvo priversti patirti pralaimėjimą.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be dėl sveikatos problemų žaisti negalėjusio Manto Rubštavičiaus.

„Lietkabelis“: Jamel Morrisas 21, Željko Šakičius 13, Vytenis Lipkevičius 12.

JL: Jordanas Floydas 21, Isiaha Mike’as 15 ir Maxime’as Courby po 15.

Nenado Čanako auklėtiniai savo sąskaitoje turi vieną pergalę ir du pralaimėjimą bei užima 9-ąją vietą.

Prancūzijos klubas laimėjo visus mačus ir užima pirmąją vietą grupėje.