Persvarą išbarsčiusi „CBet“ įsirašė antrąją pergalę KMT turnyre

Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) Jonavos „CBet“ (2/0) komanda turėjo pavargti dėl pergalės.

„CBet“ – „Pieno Žvaigždės“<br> LKL nuotr.

Oct 26, 2022, 6:25 PM, atnaujinta Oct 26, 2022, 8:25 PM

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai buvo susikrovę triuškinamą persvarą, iššvaistė ją, bet namie 81:70 (25:14, 18:15, 24:22, 14:19) galiausiai įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (0/2).

Vytautas Šulskis, Jeffery Garrettas ir Martinas Laksa padėjo Jonavos ekipai atitrūkti jau pirmajame ketvirtyje – 16:9. Būtent pirmojo iš jų dėka skirtumas tapo dviženklis (25:14), tačiau tai tebuvo pradžia. „Pieno žvaigždės“ kurį laiką stengėsi nepaleisti į priekį varžovų, bet M.Laksos tritaškis „CBet“ persvarą augino iki 19 taškų – 40:21.

Svečiai kėlinį užbaigė pozityviau (29:43), bet pozityvas greitai išseko, kuomet Artūras Valeika krovė kamuolį į krepšį, o J.Garrettas pridėjo dar du taškus – 54:33. Atrodė, kad visa intriga – jau praeityje, tačiau paskutiniame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ ją gaivino.

Martynas Pacevičius pataikė iš toli, Dustinas Ware‘as dvitaškį, o po Martyno Zigmantavičiaus tritaškio „Pieno žvaigždės“ atsiliko jau tik 59:67. Dabar jau „CBet“ komandai buvo svarbu nepalūžti. D.Ware‘as toliau varė į neviltį Jonavos klubą (65:71), bet atsakė ir M.Laksa – 73:65. Galiausiai „CBet“ susikaupė ir užbaigė mačą ramiai – pasiekdami pergalę.

Kitas Citadele KMT mačas Jonavos ekipos lauks lapkričio 3 dieną svečiuose prieš „Šiaulius“, o pasvališkiai diena anksčiau vyks į Kėdainius, kur jų lauks „Nevėžis-Optibet“.

Jonaviškiai pirmąsias rungtynes laimėjo 82:80 prieš Kėdainių „Nevėžį“.

„Pieno Žvaigždės“ KMT turnyrą pradėjo 73:79 pralaimėjimu prieš Šiaulių „Šiaulius“.