„Valencia“ namie nuskriaudė būsimus „Žalgirio“ varžovus

Antrąją pergalę Eurolygoje įsirašė „Valencia“ krepšininkai. Ispanijos klubas namuose 87:73 (23:20, 27:19, 22:16, 15:18) susitvarkė su Berlyno ALBA (3/2) krepšininkais.

Valensijos ekipa kovoja dėl pergalės namie.<br>Valensijos klubo nuotr.

Oct 27, 2022, 9:23 PM, atnaujinta Oct 28, 2022, 12:08 AM

Į priekį aikštės šeimininkai trūktelėjo antrajame kėlinyje. Po pirmųjų dešimties minučių „Valencia“ džiaugėsi dviženkliu pranašumu – 50:39.

Po pertraukos aikštės šeimininkai toliau kontroliavo reikalus aikštėje iš iškovojo pelnytą pergalę.

Primename, kad antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusi ALBA kitą savaitę Kaune kausis su „Žalgirio“ krepšininkais.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 20, Bojanas Dubljevičius 16, Kyle‘as Alexanderis 13.

ALBA: Christas Koumadje ir Louisas Olinde po 15, Benas Lammersas 9.