Lietuviškoji „Baskonia“ buvo sutalžyta Vilerbane

Sėkmingai Eurolygos sezoną pradėjusi Vitorijos „Baskonia“ (3/2) ekipa patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. Šį kartą baskų klubas neturėjo jokių šansų Prancūzijoje.

T.Sedekerskis ir R.Giedraitis.<br>Lrytas.lt nuotr. koliažas.

Oct 28, 2022, 8:51 PM, atnaujinta Oct 28, 2022, 11:07 PM

Penktadienį vykusioje dvikovoje „Baskonia“ 61:87 (10:24, 20:24, 22:25, 9:14) neprilygo vietos Vilerbano ASVEL (2/3) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai į priekį šovė dar pirmajame kėlinyje. Vos 10 taškų per pirmąjį ketvirtį surinkusi „Baskonia“ po pirmųjų dešimties minučių atsiliko 10:24.

Ne ką malonesnis vaizdas svečių laukė ir likusioje rungtynių dalyje – ASVEL toliau kontroliavo reikalus aikštėje ir iškovojo pelnytą pergalę.

Pralaimėjimu pasibaigusioje dvikovoje R.Jokubaitis per 24 minutes įmetė 14 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Tuo metu T.Sedekerskis per 21 minutę pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

ASVEL: Retinas Obosohanas ir Jonah Mathewsas po 13, Youssoupha Fallas 11.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 14, Dariusas Thompsonas 11, Maikas Kotsaras 8.