Šaras neišvengė techninės pražangos, o „Barcelona“ neturėjo vargo prieš „Olimpia“

Praėjusią savaitę Kaune nuskriausta Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (3/2) ekipa, kuriai atstovauja Rokas Jokubaitis su kaupu atsitiesė penktajame Eurolygos ture.

Š.Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 28, 2022, 11:20 PM, atnaujinta Oct 28, 2022, 11:26 PM

Penktadienį vykusioje dvikovoje Katalonijos klubas namuose 74:56 (21:21, 22:8, 18:12, 13:15) nepaliko vilčių Milano „Olimpia“ (3/2) krepšininkams.

Intriga dvikovoje laikėsi tik pirmajame kėlinyje. Antrojo ketvirčio metu tolti ėmusi „Barcelona“ dar iki ilgosios pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą.

Antrajame kėlinyje nepastebėtas neliko ir „Barcelona“ strategas Š.Jasikevičius, kuris sulaukė techninės pražangos.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – katalonai toliau užtikrintai kontroliavo reikalus ir mėgavosi žaidimu aikštėje.

Tuo metu visiškai gynyboje surakinta „Olimpia“ ekipa buvo priversta „gimdyti“ taškus ir Katalonijos sostinę paliko nuleistomis galvomis.

Pergalingai pasibaigusioje dvikovoje R.Jokubaitis per 14 minučių įmetė 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 1 naudingumo balą.

„Barcelona“: Mike'as Tobey 13, Cory Higginsas 11, Tomašas Satoransky 9.

„Olimpia“: Brandonas Daviesas 18, Billy Baronas ir Devonas Hallas po 7.