Iš „Juventus“ šlapią balą palikęs K. Maksvytis kalbėjo apie „Žalgirio“ problemą: „Reikės į tai atkreipti dėmesį“

Kauno „Žalgiris“ (7/0) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Sekmadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 109:76 sutriuškino Utenos „Juventus“ (3/4) krepšininkus.

K.Maksvytis.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Oct 31, 2022, 9:04 AM

„Prastai žaidėme antrajame kėlinyje, bet žaidėjai tinkamai sureagavo po pertraukos. Įjungėme kitą pavarą ir laimėjome rungtynes, džiaugiuosi, kad žiūrovams suteikėme emocijų“, – po dvikovos kalbėjo Kauno klubą treniruojantis 45-erių krepšinio specialistas iš Darbėnų.

Nors kauniečiai į varžovų krepšį įmetė net 109 taškus, tačiau puolime daugkartiniai Lietuvos čempionai ne viską darė tobulai.

„Žalgirio“ krepšininkai susidūrė su problemomis mesdami baudų metimus. Dvikovoje prieš „Juventus“ jie pataikė 17 iš 26 atliktų metimų. Tokios pat bėdos Kauno klubą buvo užklupusios ir praėjusią savaitę Belgrade vykusiose Eurolygos rungtynėse.

„Reikės į tai atkreipti didesnį dėmesį“, – samprotavo K.Maksvytis.

Tuo metu Utenos ekipos strategas Donaldas Kairys pasigedo savo auklėtinių fiziškumo.

„Nelabai pavykusios rungtynės, labiausiai dėl to, kad ne tik sunku buvo pulti, bet ir gynyboje nieko neatėmėte iš „Žalgirio“.

Gal mums trūko fiziškumo, greičiai irgi kiti, bet „Žalgiris“ sužaidė geras rungtynes“, – teigė jis.