Pabaigoje vos neprisižaidęs „Lietkabelis“ šventė antrąją pergalę Europos taurėje

Panevėžio „Lietkabelio“ (2/2) krepšininkams pavyko iškovoti antrąją pergalę Europos taurės A grupės kovose. Antradienį vykusioje kovoje Nenado Čanako auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje įveikė Rumunijos Klužo-Napokos „U-BT“ (1/3).

Vytenis Lipkevičius.<br>K.Kavolėlio nuotr.
N.Čanakas.<br>K.Kavolėlio nuotr.

Nov 2, 2022, 6:44 PM, atnaujinta Nov 2, 2022, 9:04 PM

Panevėžiečiai priešininkus pranoko 89:84 (19:18, 20:18, 25:23, 25:25).

Pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova ir nė vienai iš komandų nebuvo pavykę įgyti apčiuopiamo pranašumo.

Nors mačo pradžioje į priekį truktelėjo svečiai iš Rumunijos, tačiau panevėžiečiams pavyko stabilizuoti situaciją ir į ilgąją pertrauką N.Čanako auklėtiniai išėjo pirmaudami 39:36.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ žaidė šiek tiek geriau ir į ketvirtąjį ketvirtį išėjo turėdamas 5 taškų pranašumą – 64:59.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiams buvo pavykę persverti rezultatą, bet tada svečiai spurtavo 10:0 ir atitrūko rekordiniu pranašumu – 78:69.

Akistatos pradžioje panevėžiečiai ėmė barstyti savo pranašumą ir priešininkams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki trijų taškų.

Laimei, aikštės šeimininkams pavyko atsilaikyti ir „Lietkabelis“ iškovojo antrąją pergalę šio sezono Europos taurės turnyre.