J. Valančiūnas ir „Pelicans“ po pratęsimo pareikalavusios L. Jameso karalystę paliko nuleistomis galvomis Apmaudžiai išleido pergalę iš rankų

Vis labiau įsibėgėjantis „Los Angeles Lakers“ (2/5) ekipa iškovojo dar vieną pergalę NBA. Šį kartą po legendinio LeBrono Jameso atstovaujamo klubo kojomis krito ir „New Orleans Pelicans“ (4/3), kurioje rungtyniauja Jonas Valančiūnas.

A.Davisas ir J.Valančiūnas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-11-03 07:25, atnaujinta 2022-11-03 07:38

Naujojo Orleano ekipa išvykoje po pratęsimo pareikalavusios kovos varžovams nusileido 117:120 (27:23, 17:33, 35:26, 32:29, 6:9).

30-metis lietuvis sužaidė blankias rungtynes puolime. Jis per 22 minutes įmetė 9 taškus (2/9 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud) ir atkovojo 10 kamuolių.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje vyko maksimali drama – „Pelicans“ turėjo trijų taškų pratęsimą ir likus žaisti 1,6 sek. metė du baudų metimu. Abu jie buvo netaiklūs.

Po paprašytos minutės pertraukėlės „Lakers“ tolimu metimu sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą.

Pratęsimo metu viskas vyko pagal aikštės šeimininkų scenarijų, kurie iškovojo antrąją pergalę šiame NBA sezone.

L.Jamesas pergalingai pasibaigusioje dvikovoje pasižymėjo įmesdamas 20 taškų, atkovodamas 10 kamuolių ir atlikdamas 8 rezultatyvius perdavimus.

„Los Angeles Lakers“: Lonnie Walkeris 28, Anthony Davisas ir LeBronas Jamesas po 20.

„New Orleans Pelicans“: Zionas Williamsonas 27, C.J. McCollumas 22, Jose Alvarado 15.