„Virtus“ krachas namuose: išbarstė 17 taškų persvarą ir atidavė pergalę ASVEL klubui

Vilerbano ASVEL klubas panaikino 17 taškų deficitą ir iškovojo pergalę Eurolygoje, kai penktadienį išvykoje pranoko Bolonijos „Virtus“ klubą – 84:79 (18:22, 18:28, 27:14, 21:15).

Eurolygos kova Bolonijoje: „Virtus“ – ASVEL.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 4, 2022, 9:30 PM, atnaujinta Nov 5, 2022, 12:13 AM

Antrojo kėlinio metu „Virtus“ pranašumas siekė 17 taškų (50:33), tačiau svečiai nepasidavė ir po ilgosios pertraukos grįžo į rungtynes.

Iki mačo pabaigos likus 4 min., ASVEL persvėre rezultatą (75:74) ir perėmė dvikovos kontrolę.

Dar kelios prancūzų atakos leido jiems įgyti apčiuopiamą pranašumą (80:74), kuris leido švęsti pergalę svečiuose.

Prancūzus į pergalę vedė 16 taškų įmetęs amerikietis Davidas Lighty, o Bolonijos ekipoje naudingiausiai žaidė 12 taškų ir 20 naudingumo balų surinkęs Ismaelis Bako.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 14 (3/7 trit.), Gabrielis Lundbergas 13, Ismaelis Bako 12.

ASVEL: Davidas Lighty (3/4 trit.) ir Jonah Matthewsas (4/6 trit.) po 16, Amine’as Noua 14, Nando De Colo 12.