Italijos klubų Eurolygos kaktomušoje „Olimpia“ per kėlinį pelnė 6 taškus ir nusileido „Virtus“

Trečiadienį Eurolygoje buvo žaidžiamas pirmasis septintojo turo mačas, o jame vyko Italijos ekipų kakotmuša – Milane žaidė vietos „Olimpia“ ir turnyro naujokas Bolonijos „Virtus“. Nors patyrę Milano krepšininkai buvo favoritais, jiems teko nusivilti: „Virtus“ nugalėjo 64:59 (12:23, 27:12, 14:6, 11:18) ir susilygino su varžovu pergalėmis. Dabar abi ekipos turi po 3 laimėjimus.

Milano „Olimpia“ ekipa.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 9, 2022, 9:15 PM, atnaujinta Nov 9, 2022, 11:35 PM

Nors šeimininkai pradžioje pirmavo 23:12, tačiau svečių ekipa ne tik pasivijo „Olimpia“, tačiau antrame kėlinyje pabėgo 36:31.

Ilsėtis „Virtus“ išėjo pirmaudamas 39:35 po įspūdingo Milošo Teodosičiaus tritaškio su antrojo kėlinio pabaigos sirena.

Trečiame kėlinyje po Tornike Šengelijos dėjimo ir tritaškio svečiai atitrūko jau dviženkle persvara 48:38. Per trečią kėlinį iš viso „Olimpia“ įmetė vos 6 taškus.

Prieš lemiamą ketvirtį „Virtus“ buvo priekyje 53:41 ir nebuvo jokių minčių, kad „Olimpia“ galėtų pakreipti įvykių eigą sau naudinga linkme.

Tiesa, likus žaisti 2 min. 30 sek. „Olimpia“ sumažino atsilikimą iki 53:59, 55:61, tačiau stebuklo nesukūrė.

Milano ekipa pataikė vos 5 tritaškius iš 20 bandymų (25 proc.) ir sugebėjo pataikyti vos 14 baudų iš 24 (58 proc.).

„Olimpia“: Nazas Mitrou-Longas 13 (2/5 trit.), Brandonas Daviesas 11, Nicolo Melli 9 (11 atk. kam.), Devonas Hallas 8, Kevinas Pangosas 6 (0/3 trit., 4 kld.).

„Virtus“: Milošas Teodosičius 15 (5/6 trit.), Jordanas Mickey 14, Tornike Šengelija 12, Isaia Cordinier ir Iffe Lundbergas po 7.

Galingai Eurolygos sezoną pragėjęs italų klubas pastaruoju metu buksuoja – penktame ture pralaimėjo beviltiškai „Barcelona“ komandai 56:74, o praėjusią savaitę nukentėjo nuo kito ispanų klubo – Madrido „Real“ 77:83.

Turnyro naujokas „Virtus“ klubas po šešių turų turėjo du laimėjimus – nors praėjusią savaitę jis namie nusileido Vilerbano ASVEL 79:84, prieš tai jo sąskaitoje yra pergalė prieš Madrido „Real“ po pratęsimo 95:91.

REPORTERIS: oro balionui atsitrenkus į žemę, iš krepšio ėmė kristi žmonės