Eurolyga 2025
2026-02-25
19:45
Stambulo „Fenerbahce“
Stambulo „Fenerbahce“
Belgrado „Partizan“
Belgrado „Partizan“
2026-02-25
20:00
Kauno „Žalgiris“
Kauno „Žalgiris“
Pirėjo „Olympiakos“
Pirėjo „Olympiakos“
2026-02-25
21:30
Bolonijos „Virtus“
Bolonijos „Virtus“
„Barcelona“
„Barcelona“
2026-02-25
21:30
Belgrado „Crvena zvezda“
Belgrado „Crvena zvezda“
Stambulo „Anadolu Efes“
Stambulo „Anadolu Efes“
2026-02-26
19:00
BC Dubai
BC Dubai
Vilerbano ASVEL
Vilerbano ASVEL
2026-02-26
20:30
„Monaco“
„Monaco“
Maccabi Playtika Tel Aviv
Maccabi Playtika Tel Aviv
2026-02-26
21:05
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
Milano „Olimpia“
Milano „Olimpia“
2026-02-26
21:15
Atėnų „Panathinaikos“
Atėnų „Panathinaikos“
Paryžiaus „Paris Basketball“
Paryžiaus „Paris Basketball“
2026-02-26
21:30
Vitorijos „Baskonia“
Vitorijos „Baskonia“
„Valencia“
„Valencia“
2026-02-26
21:45
Madrido „Real“
Madrido „Real“
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“

Žalgirietis K. Hayesas pasitinka pažįstamą varžovą: „Akcentas yra gynyba“

2022 m. lapkričio 9 d. 10:39
zalgiris.lt
Kazio Maksvyčio treniruojamas Kauno „Žalgirio“ komanda trečiadienį vakare pradės kelionę į Prancūziją, kur ketvirtadienį sužais Eurolygos 7-ojo turo rungtynes su Vilerbano ASVEL krepšininkais.
Daugiau nuotraukų (1)
Prieš laukiančią kelionę į varžovų teritoriją mintimis apie būsimą dvikovą su „Žalgiris TV“ pasidalijo žalgirietis Kevarriusas Hayesas.
„Pergalė praėjusią savaitę parodė, kokiame lygyje galime būti, bet, iš kitos pusės, rungtynės jau praeityje. Buvome sudėtingoje situacijoje ir smagu, kad sugebėjome iškovoti pergalę. Taigi įrodėme, kad esame pajėgūs tą padaryti. Manau, kad kitose rungtynėse turime geriau žaisti dvikovų pradžioje“, – aiškino K.Hayesas.
Pats krepšininkas, dar 2020–2021 m. sezone atstovaudamas ASVEL klubui, debiutavo Eurolygoje.
„Tikrai laukiu, kada galėsiu pasimatyti su pažįstamais veidais. Tikiuosi, kad iškovosime pergalę, – teigė žalgirietis. – Mūsų žaidimas gerėja, sužinome vis daugiau naujų dalykų apie vienas kitą. Treneris įveda naujų idėjų į žaidimą, žiūri, kaip jos tinka mūsų komandai, todėl stengiamės ir mes išsiaiškinti, kaip viskas veikia. Mokomės žaidimo ritmo ir daromės geresni kaip viena komanda.“
Vidurio puolėjo teigimu, prieš būsimą svarbią Eurolygos akistatą Prancūzijoje, „Žalgiris“ eilinį kartą šiame sezone treniruotėse akcentuoja gynybą, nuo kurios žaliai balti deda šio sezono pamatus pergalėms.
„Mūsų pagrindinis akcentas yra gynyba, taip jau yra visada. Kartais stringame puolime, bet mes visada galime užsivesti, todėl esame susikoncentravę ties savo gynyba, ties užduotimis gynyboje. Turime pasirūpinti, kad varžovai nerinktų taškų, tokių būdu galime galvoti apie pergalę praktiškai kiekviename mače“, – tikino K.Hayesas.
Kauno „Žalgirio“ ir Vilerbano ASVEL rungtynės prasidės ketvirtadienį 22.00 val. Lietuvos laiku.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.