J. Valančiūno šou svariai prisidėjo prie „Pelicans“ pergalės Čikagoje

Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (6/5) ekipa savo kraitį papildė dar viena pergale. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose rungtynėse Naujojo Orleano klubas svečiuose 115:111 (22:22, 30:28, 27:32, 36:29) pranoko „Chicago Bulls“ (6/7), kuriai vadovauja Artūras Karnišovas.

J.Valančiūnas pasižymėjo dvigubu dviženkliu.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 10, 2022, 6:52 AM

J.Valančiūnas buvo vienas iš pagrindinių šeštosios „Pelicans“ sezono pergalės kalvių.

30-metis lietuvis per 30 aikštėje praleistų minučių įmetė 21 tašką (8/11 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), o prie jų pridėjo 13 atkovotų kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Uteniškis buvo antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose. Rezultatyviau už jį sužaidė tik 22 taškus įmetęs Brandonas Ingramas.

Nors pirmoje rungtynių pusėje svečiai turėjo dviženklį deficitą, tačiau po ilgosios pertraukos aikštėje vyko permaininga kova.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis sėkmingiau žaidusi „Pelicans“ paliko A.Karnišovo vadovaujamą klubą be pergalės.

Rezultatyviausiai „Bulls“ gretose sužaidė 33 taškus pelnęs DeMaras DeRozanas.

„Chicago Bulls“: DeMaras DeRozanas 33, Zachas LaVine'as 23, Nikola Vučevičius 18, Goranas Dragičius 14.

„New Orleans Pelicans“: Brandonas Ingramas 22, Jonas Valančiūnas 21, Zionas Williamsonas 19.