Universaliai žaidęs D. Sabonis nukalė „Kings“ pergalę prieš vienus iš lygos lyderių

Domantas Sabonis ir jo atstovaujama „Sacramento Kings“ (4/6) grįžo į pergalių kelią. Šį kartą Sakramento klubas savų žiūrovų akivaizdoje pranoko vienus iš Rytų Konferencijos turnyrinės lentelės lyderių „Cleveland Cavaliers“ (8/3).

D.Sabonis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 10, 2022, 7:30 AM, atnaujinta Nov 10, 2022, 7:41 AM

„Kings“ savo priešininkus palaužė 127:120 (34:29, 35:29, 28:35, 30:27).

D.Sabonis šioje dvikovoje per 35 minutes įmetė 21 tašką (5/7 dvit., 0/1 trit., 11/12 baud). Lietuvis taip pat atkovojo 5, perėmė 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nuo pirmojo kėlinio pradžios į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai dar jo metu susikrovė dviženklį pranašumą. Trečiajame ketvirtyje komandas jau skyrė 15 taškų skirtumas – 73:58.

Vis dėlto rankų nuleisti nenorėjusi „Cavaliers“ vis labiau švelnino turimą deficitą ir ketvirtojo kėlinio metu sugebėjo išsiveržti į priekį.

Solidų pranašumą iššvaisčiusi „Kings“ svarbiausiu rungtynių metu ėmė demonstruoti šaltesnius nervus – užtikrinto lietuvio žaidimo vedami aikštės šeimininkai sėkmingai užbaigė permainingą ir įtemptą akistatos pabaigą ir įsirašė ketvirtąją pergalę šiame sezone.

21 tašką įmetęs D.Sabonis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

„Sacramento Kings“: Domantas Sabonis 21, Harrisonas Barnesas 20, Trey Lylesas 16, De'Aaronas Foxas 15.

„Cleveland Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 38, Carisas LeVertas 21, Jarrettas Allenas 20.

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?