Tinkliuką Vilerbane plėšęs T. Dimša tokio pasirodymo nesitikėjo: „Galvojau, kad atsisėsiu ilgam“

Kauno „Žalgirio“ (4/3) krepšininkams pagaliau pavyko iškovoti pirmąją Eurolygos pergalę išvykoje. Ketvirtadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniai Prancūzijoje 93:76 (22:24, 28:22, 19:21, 24:9) pranoko vietose Vilerbarno ASVEL (3/4) krepšininkus.

T.Dimša (centre) spindėjo Vilerbane.<br>zalgiris.lt nuotr.

Nov 11, 2022, 8:23 AM, atnaujinta Nov 11, 2022, 8:24 AM

„Labai geros mintys. Ta pirmoji pergalė visų laukta išvykoje, visi laimingi, padarėme gerą darbą, galbūt ne visas rungtynes – buvo tų bangelių, bet galiausiai perlaužėme ir pavyko pasiimti tą pergalę.

Buvo kalnelių, leisdavome jiems lengvai grįžti, su tuo susitvarkėme, tai padėjo“, – po pergalingai pasibaigusios akistatos kalbėjo žalgirietis Tomas Dimša.

Praktiškai viso mačo metu vyko apylygė kova, nors svečiai iš Kauno būdavo žingsneliu pranašesni už savo varžovus.

Vaizdas aikštėje dar labiau ėmė keistis po ilgosios pertraukos, kai K.Makvysčio kariaunai pavyko pagerinti savąją gynybą.

„Pirmoje pusėje praleidome per daug, po pertraukos pradėjome daugiau keistis, Kevarriusas Hayesas ir Laurynas Birutis gerai tvarkėsi po krepšiu, viską uždarė blokais, buvo šiek tiek sėkmės, buvo ir geras darbas“, – po akistatos atsikvėpė T.Dimša.

„Žalgirio“ krepšininkas Vilerbane sužaidė geriausias šio sezono Eurolygos rungtynes.

Jis per 25 minutes įmetė 21 tašką (2/2 dvit., 5/6 trit., 2/2 baud.) ir surinko 25 naudingumo balus.

„Po pirmo išėjimo galvojau, kad atsisėsiu ilgam, paskui pavyko persilaužti, atsidaryti. Labai smagu, bet tos rungtynės ėjo ir praėjo, o tas šansas priklausys tik nuo manęs – jei aš išeisiu geriau, tai turėsiu tą šansą, jei pradėsiu blogiau – kitas žaidėjas įeis geriau.

Labai reikėjo tokio mačo, nes buvo man asmeniškai buvo nemažai blogų rungtynių Eurolygoje“, – samprotavo žalgirietis.

Savo pergalių seriją „Žalgiris“ pratęsti sieks kitą savaitę, kai namuose priims Milano „Olimpia“ krepšininkus.

„Visada kalbėjome, kad jei norime kažką pasiekti daugiau, turime laimėti išvykoje, suprantame, kad visko namuose nelaimėsime, tai turime kabinti išvykose“, – apie pirmosios pergalės svečiuose svarbą po rungtynių klabėjo T.Dimša.