Sėkmingas D. Ivanovičiaus sugrįžimas: „Crvena zvezda“ nuskynė pergalę namuose

Į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Belgrado „Crvena zvezda“ (2/6) ekipa. Prie ekipos vairo stojęs naujasis treneris Duško Ivanovičius kartu su savo auklėtiniais 71:67 (17:14, 21:9, 16:30, 17:14) pranoko Vilerbano ASVEL (3/5) krepšininkus.

D.Ivanovičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 17, 2022, 7:56 PM, atnaujinta Nov 18, 2022, 12:05 AM

Rungtynės skilo į dvi dalis – pirmoje kur kas geriau sekėsi aikštės šeimininkams. „Crvena zvezda“ į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis turėdama dviženklį pranašumą.

Vis dėlto antroje mačo pusėje ASVEL visiškai surakino priešininkų puolimą ir ėmė žaibiškai artėti prie aikštės šeimininkų.

Ketvirtojo kėlinio metu jau „Crvena zvezda“ atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Nemanja Nedovičius išlygino skaičius švieslentėje – 67:67. Nervų karas tęsiasi iki pat mačo pabaigos: po laimėto ginčo kamuolio likus žaisti 7,3 sek. aikštės šeimininkus į priekį išvedė N.Nedovičius.

Likus žaisti 5,7 sek. „Crvena zvezda“ nusprendė specialiai prasižengti prieš prastai baudas pataikantį T.Ponsą. Jis prametė abu baudų metimus, tačiau tada kamuolio neatkovojo nė viena ekipa – buvo skirtas ginčas.

Ginčą laimėję ir pražangą išprovokavusi Serbijos komanda sėkmingiau užbaigė dvikovą grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

„Crvena zvezda“: Nikola Ivanovičius 16 , Luca Vildoza 12, Nemanja Nedovičius 11, Luka Mitrovičius 8.

ASVEL: Davidas Lighty 16, Charlesas Kahudi 14, Retinas Obasohanas 13.