Nevykusi Šaro viešnagė Stambule: įsivėlė į konfliktą tiek su auklėtiniu, tiek ir su varžovų asistentu

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (5/3) ekipa, kurioje rungtyniauja Rokas Jokubaitis, Eurolygoje vėl prisiminė nemalonų pralaimėjimo skonį.

Š.Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 17, 2022, 7:20 PM, atnaujinta Nov 18, 2022, 12:06 AM

Ketvirtadienį vykusiose rungtynėse lietuvio auklėtiniai išvykoje 86:96 (22:16, 19:29, 16:21, 29:30) nusileido čempionės titulą ginančiai Stambulo „Anadolu Efes“ (3/5) komandai.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygė ir rezultatyvi abiejų klubų kova, skirtumai ėmė ryškėti po ilgosios pertraukos.

Šaro kariaunoje kilo neramumai – susiginčijęs su treneriu į drabužinę buvo išsiųstas serbas Nikola Kaliničius. Jis prie komandos suoliuko nesugrįžo iki mačo pabaigos, o Turkijos klubas įgijo dviženklį pranašumą.

Ketvirtajame ketvirtyje Stambulo ekipa toliau kontroliavo reikalus aikštėje. Tuo metu aistros nerimo už jų ribų – įpusėjus kėliniui technine pražanga už emocijas buvo nubaustas „Anadolu Efes“ treneris E.Atamanas.

„Barcelona“ dar bandė stoti į lemiamą šturmą, tačiau mačo pabaigoje aikštės šeimininkai susitiesė kelią pergalės link.

Net ir pasibaigus rungtynėms Stambule nenustojo rimti aistros – Š.Jasikevičius įsivėlė į žodinį konfliktą su vienu iš „Anadolu Efes“ komandos trenerio asistentu. Netrukus abu asmenis išskyrė jų kolegos.

Po rungtynių Šaras žurnalistams paaiškino, dėl ko į drabužinę išvijo N.Kaliničių.

„Jis negerbė komandos. Išsiaiškinsime tai tarp savęs“, – kalbėjo lietuvis.

Mačas sėkmingai nesusiklostė ir R.Jokubaičiui. Lietuvis per 4 minutes įmetė 2 taškus (1/3 dvit.), atkovojo kamuolį ir surinko minus vieną naudingumo balą.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 24, Vasilije Micičius 22, Elijah Bryantas 16.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 28, Sertačas Šanli 18, Cory Higginsas 14, Nikola Kaliničius 10.