Pasvalyje – be intrigos: LKL lyderiai su atsarginiais žaidėjais prieš dvigubą Eurolygos savaitę gesino „Pieno žvaigždes“

LKL čempionato devintojo turo rungtynėse sekmadienį Pasvalyje „Pieno žvaigždės“ (3/6) nepasipriešino lyderiams Kauno „Žalgirio“ (8/1) krepšininkams ir pralaimėjo 59:92 (14:24, 13:23, 21:25, 11:20).

Kauno „Žalgirio“ laukia dviguba Eurolygos savaitė.<br>M.Patašiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 20, 2022, 7:15 PM, atnaujinta Nov 20, 2022, 10:00 PM

Kauniečių treneriams prieš dvigubą Eurolygos savaitę svarbu teisingai paskirstyti minutes komandos žaidėjams, todėl į aikštę buvo mesti ir atsarginiai. Tai nepalengvino užduoties šeimininkams, kurie jau po dviejų kėlinių atsiliko 27:47.

Treneris Kazys Maksvytis šiose rungtynėse suteikė poilsio komandos lyderiams. Dvikovai nebuvo registruoti amerikiečiai Keenanas Evansas ir Kevarriusas Hayesas, o į sudėtį įtrauktas Arnas Butkevičius ant parketo nepraleido nė sekundės.

Pergalė Pasvalyje pažymėta ir „Žalgirio“ jaunojo talento Dovydo Giedraičio sugrįžimu. Po sunkios traumos sveikstantis gynėjas rungtyniavo beveik 22 minutes ir prie pergalės prisidėjo 7 taškais bei 3 atkovotais kamuoliais.

Dar vieną puikų pasirodymą surengė jaunasis „Žalgirio“ aukštaūgis Motiejus Krivas. 17-metis per bevek 22 ant parketo praleistas minutes pelnė 16 taškų ir buvo pats rezultatyviausias komandoje. Centras pridėjo ir 11 atkovotų kamuolių.

Galingai Pasvalio arenoje atrodė ir Tomas Dimša bei Tyleris Cavanaugh. Jie atitinkamai pelnė po 14 taškų.

„Pieno žvaigždžių“ komandoje rezultatyvimu išsiskyrė 17 taškų pelnęs Ignas Vaitkus. Tik I. Vaitkus kartu su Justu Furmanavičiumi (12 tšk.) šeimininkų komandoje peržengė dviženklę pelnytų taškų ribą.

Artimiausias rungtynes „Žalgiris“ lapkričio 28 dieną žais namuose su „Wolves“ klubu. Pasvalio ekipa lapkričio 23 dieną laukia Karaliaus Mindaugo taurės dvikovos su Jonavos klubu, vėliau, lapkričio 26 dieną, namuose priims Kėdainių ekipą jau LKL pirmenybėse.

Kitą savaitę „Žalgiris“ vyks į Ispaniją – trečiadienį kovos su Vitorijos „Baskonia“, o penktadienį grumsis su „Valencia“.

„Pieno žvaigždės“: Ignas Vaitkus 17 (3/4 trit., 2 atk. kam., 18 naud. bal.), Justas Furmanavičius 12, Evaldas Šaulys 9, Corey Allenas-Williamsas 7 (1/5 dvit.).

„Žalgiris“: Motiejus Krivas 16 (11 atk. kam., 30 naud. bal.), Tomas Dimša ir Tyleris Cavanaugh 14, Ignas Brazdeikis 11, Lukas Lekavičius 9, Dovydas Giedraitis 7 (3 atk. kam., 4 rez. perd.), Laurynas Birutis 6.