Savo mokytoją pranokęs Šaras šypsosi – jo auklėtiniai grįžo į pergalių kelią

Nemalonią pralaimėjimų atkarpą išgyvenusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (6/3) grįžo į pergalių kelią. Antradienį vykusioje dvikovoje Šaras pergudravo savo mokytoją Željko Obradovičių, o jo auklėtiniai įveikė Belgrado „Partizan“ (4/5) krepšininkus.

Š.Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 22, 2022, 9:41 PM, atnaujinta Nov 22, 2022, 11:55 PM

„Barcelona“ įveikė savo varžovus 79:68 79:68 (17:21, 22:11, 25:17, 15:19).

Katalonijos ekipos pajėgumas ėmė ryškėti prieš pat ilgąją pertrauką – iki tol aikštėje vyko atkakli ir permaininga kova. Vis dėlto sėkminga antrojo kėlinio pabaiga leido Š.Jasikevičiaus kariaunai išeiti ilsėtis pirmaujant 39:30.

Po pertraukos katalonai įsismagino – „Barcelona“ įgijo dviženklį pranašumą ir išlaikė iniciatyvą iki pat mačo pabaigos.

Ketvirtajame kėlinyje gausių sirgalių aplodismentų sulaukė ant parketo žengęs ir po traumos sugrįžęs snaiperis Kyle'as Kuričius. Krepšininkas vietinius žiūrovus iškart pamalonino taikliu tolimu metimu.

Pergalingai pasibaigusioje dvikovoje Rokas Jokubaitis per 16 minučių įmetė 8 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 13, Tomašas Satoransky 11, Nikola Kaliničius 9.

„Partizan“: Danilo Andžušičius 23, Jamesas Nunnally 10, Zachas LeDay'us 8.