„Crvena zvezda“ atlaikė „Maccabi“ šturmą ir pasiekė dar vieną pergalę Eurolygoje

Belgrado „Crvena zvezda“ ketvirtadienį Eurolygoje pasiekė dar vieną pergalę, kai namuose palaužė Tel Avivo „Maccabi“ klubą 69:68 (27:18, 9:11, 14:18, 19:21). Tai taip pat buvo trečioji iš eilės Serbijos klubo trenerio Duško Ivanovičiaus pergalė, kai šis perėmė ekipos vairą.

Eurolygos kova Belgrade: „Crvena zvezda“ – „Maccabi“.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Nov 24, 2022, 6:03 PM, atnaujinta Nov 24, 2022, 11:57 PM

Šeimininkai į priekį šovė pirmojo kėlinio metu, kurį laimėjo 27:18.

Tiesa, svečiai nepasidavė ir Lorenzo Browno dėka po ilgosios pertraukos pavijo varžovus – 49:52.

Nors serbai ketvirtojo kėlinio antroje pusėje ir vėl nutolo (68:60), „Maccabi“ surengė spurtą ir sumažino skirtumą iki minimumo 68:69.

L.Brownas dar turėjo galimybę išplėšti pergalę lemiamu metimu, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 12, Hassanas Martinas 11, Benjaminas Bentilas 9, Luka Mitrovičius 8.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 23, Romanas Sorkinas 16, Joshas Nebo 10, Wade‘as Baldwinas 6.