„Olimpia“ tragedija tęsiasi: iššvaistė persvarą ir krito po „Fenerbahce“ kojomis

Stambulo „Fenerbache“ klubas tęsia sėkmingą pasirodymą Eurolygoje. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai ketvirtadienį išvykoje 82:72 (15:21, 17:16, 26:11, 24:24) pranoko Milano „Olimpia“ ekipą.

E. Messina.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2022-11-24 21:30, atnaujinta 2022-11-24 23:46

Tiesa, šeimininkai pirmojo kėlinio metu susikrovė solidų pranašumą, kai kėlinį laimėjo 21:15. Vis dėlto visą pranašumą jie iššvaistė dar iki ilgosios pertraukos.

Antroje mačo dalyje jau dominavo „Fenerbahce“, kurie po truputį mažino deficitą ir perėmė iniciatyvą, o pergalę galutinai įtvirtino ketvirtojo kėlinio antroje pusėje.

Tai buvo jau septintasis Milano ekipos pralaimėjimas, po kurio jie krenta į Eurolygos dugną.

Turkus į priekį vedė Nigelis Hayesas, kuris įmetė 22 taškus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Olimpia“: Nazas Mitrou-Longas 18, Devonas Hallas 16, Timothe Luwawu-Cabarrot 15, Nicolo Melli 7.

„Fenerbahce“: Nigelas Hayesas-Davisas 22, Marko Guduričius 11, Johnathanas Motley ir Nickas Calathesas – po 9.