Gero D. Sabonio žaidimo neužteko – „Kings“ krito prieš NBA vicečempionus

Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (10/8) klubas išvykoje 104:122 (22:36, 40:28, 22:30, 20:28) nusileido NBA vicečempionams – „Boston Celtics“ (15/4).

D. Sabonis.<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 26, 2022, 8:59 AM

Lietuvis aikštėje 33 minutes ir per jas pelnė 18 taškų (7/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus prasižengė ir 3 kartus suklydo.

„Kings“ ekipoje už D.Sabonį rezultatyviau rungtyniavo tik 20 taškų surinkęs De’Aaronas Foxas.

„Celtics“ komandoje naudingiausiai rungtyniavo Jaysonas Tatumas. Puolėjas per 31 minutę surinko 30 taškų (8/11 dvit., 2/6 trit., 8/9 baud.), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 3 klaidas ir 4 pražangas.

Bostono klubas po 19 rungtynių yra šventę 15 pergalių ir turėdami geriausią rezultatą lygoje užima 1-ąją vietą Rytų konferencijoje.

„Kings“ po 18 rungtynių su 10 pergalių užima 7-ąją vietą Vakarų konferencijoje.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30, Jaylenas Brownas 25, Derrickas White’as 16.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 20, Domantas Sabonis 18, Davionas Mitchellas 13.