G. Antetokounmpo pranoko L. Dončičių, o „Bucks“ palaužė „Mavericks“

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose NBA rungtynėse ietis surėmė dviejų Europos krepšinio žvaigždžių atstovaujamos ekipos. „Milwaukee Bucks“ (14/5), kurioje rungtyniauja Giannis Antetokounmpo savo aikštėje priėmė „Dallas Mavericks“ (9/10), kurios garbę gina Luka Dončičius.

G.Antetokounmpo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 28, 2022, 7:09 AM, atnaujinta Nov 28, 2022, 7:10 AM

Dvikova baigėsi aikštės šeimininkų pergale 124:115 (41:33, 32:29, 31:34, 20:19).

Europos krepšinio talentų tarpusavio susirėmime kiek sėkmingiau pasirodė G.Antetokounmpo.

27-erių graikas per 29 minutes įmetė 30 taškų (11/17 dvit., 0/2 trit., 8/10 baud,), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu 23-ejų L.Dončičius per 35 minutes pasižymėjo 27 taškais (7/13 dvit., 3/7 trit., 4/9 baud.), 5 atkovotais kamuoliais ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje „Bucks“ pirmavo užtikrintai ir turėjo dviženklį pranašumą, tačiau kovingumą pademonstravę svečiai ėmė artėti prie savo varžovų ir paskutinėse mačo minutėse vyko atkakli kova.

Rungtynių pabaiga kiek sėkmingiau susiklostė Milvokio ekipos krepšininkams, kurie įsirašė 14-ąją pergalę šiame sezone.

„Milwaukee Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30, Graysonas Allenas 25, Jrue Holiday 16, Bobby Portisas 15.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 27, Spenceris Dinwiddie 22, Christianas Woodas 21.