„Baskonia“ išrašė septintąjį pralaimėjimą „Olimpia“ ekipai iš eilės

Vitorijos „Baskonia“ (6/5) klubas, kuriame rungtyniauja Rokas Giedraitis ir Tadu Sedekerskiu namuose 78:62 (24:9, 14:18, 16:18, 24:17) patiesė Milano „Olimpia“ (3/8) ekipą.

R. Giedraitis<br> Baskonia twitter nuotr.

Dec 1, 2022, 9:14 PM, atnaujinta Dec 1, 2022, 11:42 PM

Pamatus pergalei baskai pastatė pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 15 taškų skirtumu – 24:9.

Per likusį rungtynių laiką „Baskonia“ užtikrintai laikė savo persvarą ir įveikė svečius iš Milano.

Nugalėtojų gretose R.Giedraitis ant parketo praleido 21 minutę, per kurią pelnė 6 taškus (3/3 dvit., 0/3 trit.), atkvojo ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

T.Sedekerskis rungtynėms registruotas nebuvo.

„Baskonia“: Darius Thompsonas 15, Daultonas Hommesas 11, Markusas Howardas ir Pierria Henry po 9.

„Olimpia“: Brandonas Daviesas 23, Devonas Hallas 14, Nicolo Melli 7.

„Olimpia“ po 11 turų Eurolygoje savo sąskaitoje turi tik 3 pergales ir užima paskutinę, 18-ąją vietą. Milano ekipa pralaimėjo net 7 mačus paeiliui.

Baskai laimėjo 6 rungtynes ir Eurolygoje rikiuojasi 8-oje pozicijoje.

Praėjusiame sezone abi tarpusavio rungtynes laimėjo „Olimpia“. Italijos klubas namuose šventė pergalę rezultatu 89:78, o išvykoje 78:64.